reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jesli jest dwucyfrowy to ok ale niski
Prolutex podskornie mozesz dodac
Albo duphaston doustnie dolozyc.
Jak sie z ktorejs strony slabo wchlania, to trzeba dodac z innej (doustnie, podskornie (prolutex), dopochwowo -podobno utrogestan najlepiej sie wchlania).
Myślisz że mogę sama dodać no duphaston? W sensie bez konsultacji? Bo lekarz mnie olewa. Jaka dawka?
 
Progesteron jest wydzielany skokowo. Może być różnie. Dołóż, nie zaszkodzi.
Miałaś cykl sztuczny ??? Ja zawsze miałam problem z prog na cyklu sztucznym pomimo końskich dawek leków i zastrzyków z prolutexu
Tak sztuczny cykl. Tzn pamiętasz jakie wartości miałaś? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i już podwoilam dawkę luteiny i mam obawy ile jeszcze mogę zwiększyć. Czy nie można " przedobrzyc"?
 
Tak sztuczny cykl. Tzn pamiętasz jakie wartości miałaś? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i już podwoilam dawkę luteiny i mam obawy ile jeszcze mogę zwiększyć. Czy nie można " przedobrzyc"?
Nie można przedobrzyć. Z tym że niektóre preparaty progesteronu jak duphason nie wychodzą we krwi więc wynik badania nie odzwiercia rzeczywistości. A nie ma.co brać za dużo. Napisz dokładnie co i jakie dawki bierzesz.
 
reklama
Dziewczyny, ja mam przed transferem luteinę 50mg pod język 3x2 oraz dopochwowo 100mg 3x2. Problem w tym że dzisiaj wypłynął ze mnie „glut” wyglądał jak nierozpuszczone tabletki :( to normalne? Boje się że się nie wchłania…
 
Do góry