reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety nie udało zatrzymać się akcji porodowej. Przebiłam tokolize, pessar zdjęli bo główka już była i rozwarcie po zdjęciu 7 cm. Po godzinie 13:00 pojawiły się dziewczyny bliźniaczka 1 1940g 45 cm 8 pkt , druga 2010g i 48 cm 9 pkt. Mimo ze to 32tc oddychają samodzielnie, ale karmione są przez sondę. Na zapas jak będzie ok to wyjmą. I w końcu poród siłami natury. Bo ponoć nie było lepszej opcji i to rzadko się zdarza. A ja mogę bo główki obie w dół. Jutro opisze resztę
Ja . Gratulację!!
Dziewczyny zdrowe, silne. Czekam na zdjęcie 😍😍
 
Szyszka trzymam za Ciebie kciuki.
Nie jedna tutaj krwawienia miała żywą krwią i dobrze było. Dziwne ,że nie zatrzymali cię na obserwacji.
Jakoś kontrolę coś zaproponowali ?
Tak ale powiedziała że mają słabe USG i lepiej jak pojadę do domu a jutro do kliniki bo na tym etapie nie pomogą mi tylko będą dawać rozkurczowe leki...
 
Angelius Provita w Katowicach.
Sama nie wiem co o tym myśleć.
Dziewczyny, jeżeli któraś z Was coś może podpowiedzieć to proszę.

Transfer 3 dniowego mrozaczka
3dpt progesteron 19,22
Zwiększenie dawki luteiny do 1200mg
6dpt progesteron 16

O co chodzi?😞
Progesteron jest wydzielany skokowo. Może być różnie. Dołóż, nie zaszkodzi.
Miałaś cykl sztuczny ??? Ja zawsze miałam problem z prog na cyklu sztucznym pomimo końskich dawek leków i zastrzyków z prolutexu
 
Tak ale powiedziała że mają słabe USG i lepiej jak pojadę do domu a jutro do kliniki bo na tym etapie nie pomogą mi tylko będą dawać rozkurczowe leki...
Tak tylko pewnie gmeranie usg tam co chwila też nie pomoże ;( I słabe usg w szpitalu ??? Ja pitole !! Masz może jakieś zdjęcie? Dali ci coś?? Widać coś faktycznie?
Bierzesz nospe , magnez?
 
reklama
Do góry