reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rozumiem, też bym wariowała 😥. Juz jak przeczytałam twojego posta o krwi to miałam ciary na całym ciele 😥
Ja się nie znam na takich etapach bo nigdy to takiego nie dotarłam 😔
Mam nadzieję, że to tylko jeb.any krwiak ❤️
A bierzesz acard czy coś? Masz iść jutro na wizytę?
Ja też się nie znam ale to jest takie dziwne, dojechalam do apteki byłam na mieście wszystko było dobrze, nagle zaczęło mnie boleć robiło się coraz gorzej aż zgieło mnie w pół i poleciała krew :(((

Tak jutro mam jechać do kliniki...
 
reklama
Ja też się nie znam ale to jest takie dziwne, dojechalam do apteki byłam na mieście wszystko było dobrze, nagle zaczęło mnie boleć robiło się coraz gorzej aż zgieło mnie w pół i poleciała krew :(((

Tak jutro mam jechać do kliniki...
Rozumiem, też bym wariowała 😥. Juz jak przeczytałam twojego posta o krwi to miałam ciary na całym ciele 😥
Ja się nie znam na takich etapach bo nigdy to takiego nie dotarłam 😔
Mam nadzieję, że to tylko jeb.any krwiak ❤️
A bierzesz acard czy coś? Masz iść jutro na wizytę?
@Ruda08 mocno i często krwawiła o ile dobrze pamiętam i ma piękne dziecię ❤️

Boże to straszne! 😭😭😭 Nie wyobrażam sobie nawet co czujesz, bo na samą myśl mam ciarki.

Z tego co wiem na tym etapie można działać głównie luteiną, ale w tym jest obstawiona.

@Szyszka99 a bierzesz heparynę albo acard?

Trzymaj się kochana! Trzymaj!
 
Bardzo się boję😭 naprawdę to takie ciężkie...
No strach ogromny, ale zdrowa i silna ciąża w zdecydowanej większości przypadków radzi sobie z krwiakami. Jakiej wielkości jest jajo plodowe i który to tydzien ciąży? Ja w 22dpt trochę pokrawilam i było widać rozwarstwienie a w 14tc to leciało że mnie jak z zadzganej świni i do tego dostalam skurczy porodowych ale sytuacja się jakoś opanowała.. Najlepiej leżeć plackiem przez jakiś czas, dorzucić proga i coś silnie rozkurczowego jak 3 x nospa max duże dawki magnezu lub scopolan.. Nic innego na tym etapie nie pomoże niestety.. Leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć...
 
reklama
Do góry