reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja na porodówce szyjka już nie jest zamknięta ale nadal pessar trzyma. Podali atosiban żeby zatrzymać poród i czekam na kolejną dawkę sterydów. Gadałam już z neonatologiem ponoć dla nich bliźniaki 32tc to pikus ale robimy wszystko żeby jak najdłużej były w brzuchu. Główek już nie zmierzyli bo jedna już wpasowana i druga obok. Teoretycznie dzieci powyżej 2kg.
Trzymajcie się dziewczyny, mam nadzieję, że jeszcze trochę poczekają ❤😘
 
reklama
Hej kochana,
Jakoś sobie radzimy i szczerze mówiąc wcale nie jest tak źle jak wszyscy mówili, że będzie :)
Ja zawsze podchodzę "zadaniowo" i dzisiaj np byliśmy w ośrodku adopcyjnym. Szczerze? Rozmowa z panią pedagog była super, to ludzie, którzy naprawdę chcą pomóc dzieciom i przyszłym rodzicom. Spotkanie trwało ok 2 h i były to cenne 2 h:) Wiemy na czym stoimy i to najważniejsze:)
W pt jade na kontrolę do kliniki do Poznania, zobaczymy co powie pani dr, bo absolutnie sie nie poddaliśmy. Jak to się mówi: co nas nie zabije to nas wzmocni i FAKTYCZNIE TAK JEST!Będzie dobrze, musi:)
Podziwiam, jesteś mega silną babką. Wszystkiego dobrego, niech los szybko Ci wynagrodzi stratę ❤
 
reklama
Do góry