reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
myszelina

opowiadaj jak bylo... dobrze sie czujesz teraz jak jajka wek z brzucha? ile wyciagneli dojrzalych?......
transfer bedzie.... a co ma nie byc.... trzymam kciuki
 
Cześć Dziewczynki! Zanim zaczęłam pisać- poczytałam co u Was i trzymam kciuki za dzisiejszą punkcję Myszeliny i za wszystkie przygotowujące się do criotransferu (mimi, dodora, missdior, ewelina?, lolitka? ...).

Wczoraj obejrzeliśmy najpiękniejszy film w życiu - w roli głównej 6 tygodniowa fasolka i jej bijące serduszko... Mąż (195 cm wzrostu i 100 kg żywej wagi) patrzył i łzy leciały mu po policzkach... Bezcenny widok!! :)))))
Z całego serca życzę WAM takich przeżyć !!!!!
Przesyłam ciążowe wiruski :))
CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam Was, Myszelina trzymam kciuki.
Ja już jestem po transferze dzisiaj o 12.00 podali mi 2 zarodki teraz najgorsze 12 dni oby fasolki się zagnieździły tak bym chciała żeby się udało.
Myszelino jaki masz przepisane leki bo jak mam dużo leków pierwszy raz w życiu mam tyle leków.Podrawiam.
 
Mam pytanko czytałam tutaj o ananasie żeby zajadać się nim od dnia transferu czy to może być ananas z puszki czy świeży jakie ma działanie. Dzięki.
 
mami
zaczepiscie:)

mirela
swiezy.... i to co najwazniejsze to ten korzen w srodku, czy jak to sie nazywa. jest troche twarde i zwykle ludzie nie jedza, ale wlasnie to ta czesc ananasa trzeba zjadac.... ile? podziel ananasa na okolo 7 czesci i jedna czesc dziennie (oczywiscie mowimy o sredniej wieolkosci).. trzymam kciuki za blizniaki
 
reklama
mam pytanko na co jest ten ananas??? i czy przy criotransferze tez trzeba duzo pic i jesc duzo bialka??? czy to tylko dotyczy punkcji... mam nadzieje ze to nie glupie pytanie ale juz nie wiem co mam robic zeby mrozaki zostaly ze mnia, coraz bardziej sie stresuje a w dzien transferu to chyba oszaleje :(((

Basia
co tam u Ciebie???
 
Do góry