reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny bo ja już zglupialam 🤣 czy ja dobrze robię... estrofem po crio też się bierze ciągle nie? Tak jak progesteron? Bo ja wizytę mam dopiero 22 A już nie pamiętam dokładnie co lekarz mówił bo mówił że jak sie nie uda to mam Leki odstawić A jak się uda to brać ale to obydwa? Czy tylko progesteron?😏
Mi kazali odstawiac w ciagu tygodnia estrofem. Zaraz mam teleporade z dr L, ma dzwonic ustalac leki.
Dzisiejsza beta hcg - dzisiaj 15 dpt = 419 🥰 dwa dni temu była= 185
Szyszka jak Twoja beta byla sprawdzac?
Jutro jade nad morze na 4 dni, ale juz sprawdzilam gdzie jest labolatorium i w piatek rano ide badac bete. Inaczej nie bede mogla spac spokojnie i do pon nie wytrzymam🙈
 
reklama
Dziewczyny a mogę zapytać ile macie lat i czy posiadacie już dzieci czy walczycie o pierwsze bobasy ??? Strasznie przykro czyta się wiadomości w których wątpicie że zostaniecie mamami, nie poddawajcie się plisss walczcie . Ja mam 3 letnią Ninę w domu , zaszłam naturalnie po miesięcznym staraniu, o drugie staramy się od ponad 2 lat , za mną pierwsza procedura in vitro i nie poddam się , i wy się nie poddawajcie. Ostatnio córka powiedziła do mnie "mamo jesteś moim przyjacielem" 🥰 Zobaczycie i wy usłyszycie to od waszych dzieci i wam łzy popłynął. Trzymam za nas wszystkie kciuki
hip hop happy dance GIF
Za 14 dni kończę 33 lata. Dokładnie 30 czerwca @Evela.6 możesz mnie dopisać do kalendarza 🙈 ( nie jest to przyjemny dzień dla mnie , nie lubię życzeń bo zawsze płacze czy to urodziny , czy święta czy nowy rok 🙈 ale w końcu muszę się ujawnić , a co 🙈) za mną dwie procedury , obecnie z ostatniej zostały nam 2 zarodki które cierpliwie czekają na mamusie 😊 walka o pierwsze dziecko , za mną 4 transfery , i żaden nie zakończył się donoszona ciąża 😔😔😔😔 ( 2 razy biochemiczna i raz brak serduszka ... Raz beta nawet nie drgnęła )
 
Estrofemmm teeezzz - on jest bardzo ważny nawet do 13 tygodnia ciąży chodzi o ciałko żółte.
A dlaczego tak ważny jest estrofem jeśli chodzi o ciałko żółte? Ja estrofem odstawiłam po crio tydzień po becie, miałam wątpliwości ale lekarz mi mówił, że nie jest on specjalnie ważny, dzidzia rosła i rosła i nic się nie działo🤷‍♀️
 
Mi kazali odstawiac w ciagu tygodnia estrofem. Zaraz mam teleporade z dr L, ma dzwonic ustalac leki.
Dzisiejsza beta hcg - dzisiaj 15 dpt = 419 🥰 dwa dni temu była= 185
Szyszka jak Twoja beta byla sprawdzac?
Jutro jade nad morze na 4 dni, ale juz sprawdzilam gdzie jest labolatorium i w piatek rano ide badac bete. Inaczej nie bede mogla spac spokojnie i do pon nie wytrzymam🙈
Ja idę jutro, a na razie żyje dniem dzisiejszym haha, nie lecialam dziś żeby nie wydawać hajsu i się nie stresować... potem chyba zrobię w poniedziałek albo wcale bo we wtorek mam wizytę:)
 
Dziewczyny a mogę zapytać ile macie lat i czy posiadacie już dzieci czy walczycie o pierwsze bobasy ??? Strasznie przykro czyta się wiadomości w których wątpicie że zostaniecie mamami, nie poddawajcie się plisss walczcie . Ja mam 3 letnią Ninę w domu , zaszłam naturalnie po miesięcznym staraniu, o drugie staramy się od ponad 2 lat , za mną pierwsza procedura in vitro i nie poddam się , i wy się nie poddawajcie. Ostatnio córka powiedziła do mnie "mamo jesteś moim przyjacielem" 🥰 Zobaczycie i wy usłyszycie to od waszych dzieci i wam łzy popłynął. Trzymam za nas wszystkie kciuki
hip hop happy dance GIF
Ja mam 31 lat, dwie pełne procedury in vitro, z pierwszej 0 zarodków, z drugiej 3, z czego dwa zamrożone a trzeci w brzuszku. Jestem w 7 tc.
 
Ejjj ale to chyba dobrze, że lekarz szuka przyczyny a nie każe robić transfer za transferem i czekać na cud. Dużo nas tu jest, które musiały ta immunologie przebadać. To nie jest nic strasznego, oczywiście przeciąga się w czasie ale osobiście uważam, że lepiej sprawdzić wszystko niż doświadczać kolejnej porażki.
Głowa do góry.
Włącz pozytywne myślenie! [emoji8]
Staram się myśleć , cała rodzina ustawia mnie do pionu 🙈 aż mi wstyd 🙈 wogle co odwaliłam ... Umówiłam się do lekarza przez znany lekarz ... I co po chwili wchodzę a tam okazało się że umówiłam się do alergologa 🤦 bo debil 🙈 myślę sobie no nic dzwonię i szukam gdzieś szybkiego terminu ... Nie chce czekać pół roku na wizytę ( takie terminu albo nie odbierają wcale ) w końcu oddzwania jakiś numer , jaka nieświadoma kto to odbieram i mówię tak słucham , a w słuchawce głos dzień dobry oddzwaniam i podała babka nazwę przychodni . Mówię do niej że chciała bym umówić się do immunologa jak najszybciej . Ta do mnie że ma termin na 1 lipca ( dzień po moich urodzinach ,tak jak był pierwotny termin 😁) mówię ok ,biere to . Ta do mnie żebym podała dane i mnie umawia . Podałam ,umówiła i mówi że zaprasza do lekarza 10 minut wcześniej w maseczce itp. mówię sobie o kuźwa super udało mi się ... Ale coś mnie ruszyło i mówię grzecznie do pani do jakiego lekarza ,ta podaje nazwisko lekarza do którego dał mi namiary mój lekarz z kliniki . Mówię sobie w duchu kuźwa to nie może być prawda , udało się ... Następnie proszę Panią o podanie adresu , ta mi mówi ... Myślę sobie ale super ,a na koniec zadałam jej jeszcze pytanie w jakiej miejscowości bo nie mam pojęcia i że wykonałam już dziś milion telefonów i nie wiem z kim rozmawiam 🤦 czułam się jak taki debil który nic nie wie 🙈 na bank pocisnela zemnie po skończonej rozmowie ... Po malu wraca mi humor... Nic na to nie poradzę że jestem zjebana ( sorki za słownictwo ) z każdej strony ... Wiem jedynie że jestem już bliżej niż dalej aby nosić moje maleństwo pod sercem ❤️


Edit : co jeszcze ... Wpisuje w google numer do Paśnika , patrzę wyskakuje mi jakoś i myślę sobie no kurde za szybko poszło , coś musi być nie tak ... Ale twardo dzwonię ... Po drugiej stronie słuchawki ktoś odbiera telefon . I grzecznie mówię dzień dobry chciałam się umówić do immunologa do dr. Paśnika . A ten do mnie że to numer prywatny i proszę gdzie indziej dzwonić ( podał nazwę ale jej nie zapamiętałam 🤦🙈) ja nie wiem co zemną dziś się dzieje ale nie ogarniam tego wogle 🤣🤣🤣🤣🤣🙈
 
Ja idę jutro, a na razie żyje dniem dzisiejszym haha, nie lecialam dziś żeby nie wydawać hajsu i się nie stresować... potem chyba zrobię w poniedziałek albo wcale bo we wtorek mam wizytę:)
Jezu podziwiam cierpliwosc. Ja sprawdzam co dwa dni, zeby widziec przyrosty. Mam traume po poprzednim razie. Czekam na bete 1000 zeby isc zobaczyc czy jest pecherzyk
 
27 lat, 2 lata starań, 0dzieci, 0ciąż, 1 podejście do in vitro
Dziewczyny a mogę zapytać ile macie lat i czy posiadacie już dzieci czy walczycie o pierwsze bobasy ??? Strasznie przykro czyta się wiadomości w których wątpicie że zostaniecie mamami, nie poddawajcie się plisss walczcie . Ja mam 3 letnią Ninę w domu , zaszłam naturalnie po miesięcznym staraniu, o drugie staramy się od ponad 2 lat , za mną pierwsza procedura in vitro i nie poddam się , i wy się nie poddawajcie. Ostatnio córka powiedziła do mnie "mamo jesteś moim przyjacielem" [emoji3059] Zobaczycie i wy usłyszycie to od waszych dzieci i wam łzy popłynął. Trzymam za nas wszystkie kciuki
hip hop happy dance GIF
 
reklama
Do góry