reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na Lux Med immunologii raczej nie zrobisz. No chyba że masz naprawdę jakiś full wypas pakiet. Ja robiłam immunulogię w Katowicach. Byłam u dr. Jan...Osz na wizycie i ona mi zlecała badania.
Ja na luxmed robilam tylko te badania ana i jakies podstawy z autoimmunologicznych. Trzeba miec pakiet, ktory zawiera immunologie. Ale zobacz sobie ile on Cie wyniesie. Reszta niestety prywatnie.. ale nawet u mnie w klinice nie byly takie mega drogie. Zobacz na gyn.centrum. jak jedziesz do Katowic to oni tez tam sa.
 
Dziewczyny a mogę zapytać ile macie lat i czy posiadacie już dzieci czy walczycie o pierwsze bobasy ??? Strasznie przykro czyta się wiadomości w których wątpicie że zostaniecie mamami, nie poddawajcie się plisss walczcie . Ja mam 3 letnią Ninę w domu , zaszłam naturalnie po miesięcznym staraniu, o drugie staramy się od ponad 2 lat , za mną pierwsza procedura in vitro i nie poddam się , i wy się nie poddawajcie. Ostatnio córka powiedziła do mnie "mamo jesteś moim przyjacielem" 🥰 Zobaczycie i wy usłyszycie to od waszych dzieci i wam łzy popłynął. Trzymam za nas wszystkie kciuki
hip hop happy dance GIF
Ja 34 lata skończyłam w styczniu... 🙈
@Evela.6 dopiszesz mnie na 16.01?
U mnie 4 lata staran, 2 transfery, zero drgnien bety, problem mial byc "tylko" z kariotypem meza a przebadali duuuzo wiecej i pojawila sie immunologia... teraz jestem po konsultacjach immunologicznych, bede miec histeroskopie i wracam po bobaska. Mam jeszcze 4 zarodki z 5 doby po pgt-a. Mam nadzieje ze najblizszy transfer to juz to. Oby do trzech razy sztuka ;)
 
Ja na luxmed robilam tylko te badania ana i jakies podstawy z autoimmunologicznych. Trzeba miec pakiet, ktory zawiera immunologie. Ale zobacz sobie ile on Cie wyniesie. Reszta niestety prywatnie.. ale nawet u mnie w klinice nie byly takie mega drogie. Zobacz na gyn.centrum. jak jedziesz do Katowic to oni tez tam sa.
Jednak jade do Krakowa🙈 jeszcze dalej ale tam najbliższy termin 🤷‍♀️
 
Właśnie wpadła mi do głowy jedna myśl... Czy jak teraz będę po punkcji czekała miesiąc na transfer to może z nowym cyklem jakiś cudem iść naturalna owulacja?
Oczywiście że tak i nawet musi transfer odbywa się zaraz po owulacko jak juz pęknie pecherzyk i wypuści ciałko żółte - u mnie jeden nie chciał pęknąć mim9 dużych rozmiarów i gin musiał mi go ręcznie przebijać (cykl naturalny)
 
reklama
Do góry