reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzisiaj miałam usg z biometrią plodow, to chyba 3 trymestr bo w końcu 7 miesiąc. No, ale u mnie robią te badania usg jakoś inaczej niż normalnie. Cały czas patrzą na wagę, czy nie są za małe czy brzuszek, mózg wszystko ok. A może normalnie :p tylko już nie pamietam jak to było z synem. Boziu nawet jeden dzien nie minął a ja już za nim tesknie :-(
Trzymaj się. A już wiesz jak długo będą cie trzymać ?!
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki i nic z tego nie rozumiem... jestem po połowie ampułki ovitrelle w dniu transferu

3dpt
progesteron 57,11
beta 48,1

6dpt
progesteron 79,55
beta 33,9
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny mam wyniki i nic z tego nie rozumiem...

3dpt
progesteron 57,11
beta 48,1

6dpt
progesteron 79,55
beta 33,9
Ty brałaś ovitrelle, prawda? Więc poprzednia Beta mogła być głównie z tego powodu... Teraz ovitrelle przestaje dzialac... Sama beta w 3dpt mogła być maleńka... Musisz powtarzać kochana, nie ma wyjścia... Ale też nie ma co panikować....
 
Ty brałaś ovitrelle, prawda? Więc poprzednia Beta mogła być głównie z tego powodu... Teraz ovitrelle przestaje dzialac... Sama beta w 3dpt mogła być maleńka... Musisz powtarzać kochana, nie ma wyjścia... Ale też nie ma co panikować....
No brałam pół ovitrelle... jest sie czym martwić?
 
Hej. Od samego rana próbuje zrobic test... Ale mam takiego cykora ze boje sie go zrobić gdyż jutro czeka mnie ten z krwi🥺 bezradna 🙉🙈
Ja nie wytrzymałam zrobiłam test (8dpt, 5 dniowe blastki), beta 2 dni temu na weryfikacji 55, test super czuły, jest druga krecha ale taka blada, taka blada 😭 No i oczywiście w głowie już tylko czarne scenariusze, że beta spada i po nadzieji. Te weryfikacje są bardzo trudne😩
 
Ja nie wytrzymałam zrobiłam test (8dpt, 5 dniowe blastki), beta 2 dni temu na weryfikacji 55, test super czuły, jest druga krecha ale taka blada, taka blada 😭 No i oczywiście w głowie już tylko czarne scenariusze, że beta spada i po nadzieji. Te weryfikacje są bardzo trudne😩
Ja sie juz poddałam... Widocznie to nie dla mnie. Trzeba sie pogodzic chociaż to mega trudne.
 
reklama
Do góry