reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Słuchaj, na razie jest zła sytuacja. Nigdy nie wiadomo jak się potoczy, więc proszę nie przekreślaj tak tej ciąży. Doczytałam że masz e-coli. Antybiotyk dają od początku pobytu w szpitalu, nie zmienili więc powinien działać na dany szczep bakterii.
Moze jeszcze wszystko się wyciszy.
Jak może się wyciszyć skoro pęcherz jest w pochwie ?
 
reklama
Jak może się wyciszyć skoro pęcherz jest w pochwie ?
No ja tak miałam. Znaczy przez krążek zabezpieczający widać było pęcherz płodowy. Dlatego ciągle powtarzali, zaraz będzie poród. Potem za tydzień pozwoliłam się zbadać i podobna sytuacja, czyli jest źle bleble. Do dziś nie wiem dlaczego tak to wszystko się ułożyło ale dotrwałam do 37 tc!
Choć to nie tak, że na siłę pocieszam, sytuacja nie jest dobra. Zapytaj o antybiotyk czy jest celowany w bakterię którą wyhodowali w posiewie. Dopóki nie odeszły wody i nie ma porodu wszystko może się wydarzyć.
 
No ja tak miałam. Znaczy przez krążek zabezpieczający widać było pęcherz płodowy. Dlatego ciągle powtarzali, zaraz będzie poród. Potem za tydzień pozwoliłam się zbadać i podobna sytuacja, czyli jest źle bleble. Do dziś nie wiem dlaczego tak to wszystko się ułożyło ale dotrwałam do 37 tc!
Choć to nie tak, że na siłę pocieszam, sytuacja nie jest dobra. Zapytaj o antybiotyk czy jest celowany w bakterię którą wyhodowali w posiewie. Dopóki nie odeszły wody i nie ma porodu wszystko może się wydarzyć.
Tak tylko przy ciąży bliźniaczej to raczej jest o wiele gorzej
 
My 16 jedziemy po skierowanie na badania i na rozmowę i myślę że w miesiąc max 2 ogarnę komplet badań i odrazu idziemy na 2 razy iui a jak nie wyjdzie to odrazu na in vitro
Zaczęłam 29tc, wiec jeszcze duzo czasu przede mną :-)
U mnie tez inaczej jest bo mam w domu jeszcze 5 latka, wiec absorbuje bardzo, bo to taki wiek:-) nie da się poleżeć. A wy teraz macie IUI i kiedy in vitro ewentualnie..?!
 
Wiem, ze to nasze "będzie dobrze" moze Cie teraz denerwowac bo jesteś zalamana. Ale poki nie ma porodu jest nadal cien szansy, ze sie ciąża utrzyma. Musisz Ty w to wierzyc a my trzymamy kciuki i modlimy sie, zeby wszystko sie ulozylo.
Dzieciaki nadal walcza, musisz w nie wierzyc 😘
 
reklama
Do góry