reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, czy któraś z Was brała dhea 10mg firmy Swanson? Zostało mi tylko 1 op biosteronu który jak wiemy wycofali A wyglada na to ze jeszcze długo będę musiała to brac...
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was brała dhea 10mg firmy Swanson? Zostało mi tylko 1 op biosteronu który jak wiemy wycofali A wyglada na to ze jeszcze długo będę musiała to brac...
znalazlam tez jakas nowość Novostella. Coś Wam to mówi? Bp stymen to już wiem, że jest jednym z zamienników.
 
To takie straszne przez co musimy przechodzić.. Najpierw starając się o dziecko, potem walcząc o nie po tem je tracąc.. Podnosząc się po tym... Potem znowu starając się o kolejne następnie walcząc o nie do samego końca aż do dnia upragnionego porodu... To wszystko co nie tylko fizycznie ale przede wszystkim psychicznie i emocjonaalnie przechodzimy to jest kosmos😔😭😭😭... Nikt inny niż my tego nie zrozumie... I to najbardziej mnie denerwuje jak ktoś mi przychodzi i mówi a co ty się znasz przecież dzieci nie masz... No kufa nie mam bo straciłam... 😫Albo usłyszysz no czemu wy jeszcze dziecka nie macie? No kufa nie mam bo nie urodziłam 😫 albo jak słyszę ze jaki to PiS jest zajebisty bo zakazał aborcji 😫😫😫 to się kufa człowieku zamień miejsce- staraj się kilka lat o dziecko-strać kilka razy ciążę - a potem zajdź w nią donos ja ciesząc się jak nie wiem i dowiedz się że dziecko ni żyje - a ty musisz je nosić do końca...... 😭 Rece mi opadają do znieczulicy ludzkiej 🤦‍♀️
Dokładnie tak!!!!
 
Kup sobie kropelki Vigantol, to witamina d3. Mój lekarz zapisał mi właśnie D3, prenatal uno ale to już jem 3 miesiąc i kwas foliowy. Ponadto provag. I dziewczyny tu polecają winko czerwone oraz awokado na endometrium 😍 i ananasa na implantacje zaczynam jeść od dziś bo ma bromelaine która pomaga podobno 😃

Oprócz tego wszystkiego ja biorę jeszcze od dłuższego czasu b12, cynk, omega i a+e.
Kochana robiłam nadania d3- niestety 18,2. Ile kropelek vigantolu bierzesz ?:))
 
Niestety lekarz prowadzący nie daje większych szans. Ja już się pogodziłam, teraz tylko kwestia jak długo to wszystko jeszcze potrwa.
Módl się. Ja to robię codziennie i to daje mi ogromną siłę i ukojenie. Ja się modlę do Boga, Maryi i św. Rity od spraw beznadziejnych. I wierzę że tylko dzięki temu udało mi się zajść w ciążę bo wcześniejsze bety po icsi były zerowe
 
Kochana robiłam nadania d3- niestety 18,2. Ile kropelek vigantolu bierzesz ?:))
Dziennie biorę 4 tysiące jednostek ale z prenatal uno jest 2 tys więc dodatkowo biorę jeszcze 2 a to są 4 kropelki, najlepiej z żarciem bo sie z tluszczem wchłania 😎❤ tak mi zalecił lekarz więc się słucham ale czasem mi więcej skapnie 🤣

Kurczę to mało jest? Bo ja nigdy nie badalam poziomu d3...
 
Dziennie biorę 4 tysiące jednostek ale z prenatal uno jest 2 tys więc dodatkowo biorę jeszcze 2 a to są 4 kropelki, najlepiej z żarciem bo sie z tluszczem wchłania 😎❤ tak mi zalecił lekarz więc się słucham ale czasem mi więcej skapnie 🤣

Kurczę to mało jest? Bo ja nigdy nie badalam poziomu d3...
Dzieki 😊❤️❤️Czyli 2 krople 1tys jednostek tak?
 
reklama
Do góry