reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sytuacja jest bardzo zła. Lekarz mnie zbadał i niestety widać już pęcherz płodowy. Ciąża jest bardzo bardzo zagrożona i praktycznie zero szans na jej utrzymanie 🥺brak mi słów.
Jesteś cały czas w szpitalu? Kurcze, rozumiem że szyjka poszła cichaczem. Wymazy masz czyste i zero wskazówek dlaczego tak się stało. Nie rozumiem też , pisałaś że szyjka jest i wcześniej lekarz na pomiarach się pomylił.....
 
Sytuacja jest bardzo zła. Lekarz mnie zbadał i niestety widać już pęcherz płodowy. Ciąża jest bardzo bardzo zagrożona i praktycznie zero szans na jej utrzymanie 🥺brak mi słów.
Strasznie mi przykro 😢 Wlasnie dzis o Tobie myślałam..... Szyjka pewnie poszła tak szybko przez bakterie... A jesteś cały czas na antybiotyku dożylnym? Moze jeszcze sytuacja się zatrzyma jak antybiotyk zacznie działać.... Trzymaj się jakos kochana, wyobrażam sobie jaki koszmar przeżywasz 😞😓
 
Strasznie mi przykro 😢 Wlasnie dzis o Tobie myślałam..... Szyjka pewnie poszła tak szybko przez bakterie... A jesteś cały czas na antybiotyku dożylnym? Moze jeszcze sytuacja się zatrzyma jak antybiotyk zacznie działać.... Trzymaj się jakos kochana, wyobrażam sobie jaki koszmar przeżywasz 😞😓
Tak, cały czas antybiotyk., ale mimo tego i mimo leżenia poszło . Od tygodnia wstawałam tylko do toalety i co? I gowno za przeproszeniem. To chyba raczej nie może się zatrzymać. Teraz to już tylko się zastanawiam jak długo to potrwa bo chce już do domu.
 
Tak, cały czas antybiotyk., ale mimo tego i mimo leżenia poszło . Od tygodnia wstawałam tylko do toalety i co? I gowno za przeproszeniem. To chyba raczej nie może się zatrzymać. Teraz to już tylko się zastanawiam jak długo to potrwa bo chce już do domu.
Niestety to wina bakterii... bez niej tak szybko szyjka by nie poszła 😞
 
reklama
Niestety to wina bakterii... bez niej tak szybko szyjka by nie poszła 😞
Tak tylko czemu nikt wcześniej tego nie rozpoznał. Ja już 2 mce temu mówiłam ze miałam uczucie parcia itp, zaden z lekarzy nie powiedział nic o wykonaniu posiewu. Teraz to już nie ma znaczenia. Mam nadzieje ze to już szybko pójdzie i będę mogła wrócić do domu
 
Do góry