reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czasem tam coś pociągnie mnie ale już wiem że nie trzeba świrować.
Najgorzej że ledwo zyje. Jeść nie mogę, nawet pić się zmuszam.
Strasznie mnie morduje [emoji1785]
Najgorzej wieczorem. Od 17 w gore to nie żyje.
Wczoraj na przed samym spaniem mnie wyszarpalo strasznie [emoji24] żołądek mnie boli, od 4:30 nie śpię dziś [emoji24]
Musisz się zmuszac chocby do niewielkich porcji co chwile. Glod bedzie potegowal mdlosci i wymioty. Polecam migdały i wode kokosowa.
Nie wiem jakie dawki progesteronu przyjmujesz, ale to tez jego sprawka.
Mi ok 10tc gin kazala troche proga odstawic, bo tez bylam nie do zycia. Ja nie wymiotowalam, ale mdłości nie dawaly mi zyc.
 
reklama
Czasem tam coś pociągnie mnie ale już wiem że nie trzeba świrować.
Najgorzej że ledwo zyje. Jeść nie mogę, nawet pić się zmuszam.
Strasznie mnie morduje [emoji1785]
Najgorzej wieczorem. Od 17 w gore to nie żyje.
Wczoraj na przed samym spaniem mnie wyszarpalo strasznie [emoji24] żołądek mnie boli, od 4:30 nie śpię dziś [emoji24]
No co ty 😱. Kurde, dlaczego to nie może być tak jak w filmach 🥴. Nieeee, życie musi dowalić do końca, co byś nie miała zbyt łatwo 🥴
Oby szybko przeszło ✊
 
Musisz się zmuszac chocby do niewielkich porcji co chwile. Glod bedzie potegowal mdlosci i wymioty. Polecam migdały i wode kokosowa.
Nie wiem jakie dawki progesteronu przyjmujesz, ale to tez jego sprawka.
Mi ok 10tc gin kazala troche proga odstawic, bo tez bylam nie do zycia. Ja nie wymiotowalam, ale mdłości nie dawaly mi zyc.
To już zauważyłam że nie mogę doprowadzać do tego żeby głód mnie łapał. Dlatego w torebce mam zawsze kilka wafli ryżowych [emoji16]
Są wybawieniem póki co [emoji3526]
Mąż się za mnie wziął i mnie tuczy. Nie wiedziałam że kiedyś do tego dojdzie, że będzie chciał żebym przytyła [emoji23]
 
No co ty [emoji33]. Kurde, dlaczego to nie może być tak jak w filmach [emoji3061]. Nieeee, życie musi dowalić do końca, co byś nie miała zbyt łatwo [emoji3061]
Oby szybko przeszło [emoji110]
Kochana to nie wszystko..
Jeszcze mój ząb mądrości w wieku 29 lat stwierdził że to zaj.bisty czas żeby zacząć rosnąć i to pod kątem 90 stopni kierując się w policzek[emoji1751]
Od 3 tygodni z przerwami mam pocharatany policzek że dzioba nie mogę otworzyć żeby kanapkę ugryźć..
Ale wczoraj byłam u dentysty chirurga, powiedział że mi nie wyrwie teraz bo nie zrobi ani prześwietlenia ani nie może bo biorę heparyne..
Ale mówi że stanu zapalnego nie ma no i ząb prawie się przebił więc powinien niedługo przestać dokuczac.. kazał smarować mascmi jak dzieciom na wyrzynanie ząbków i płukać rumiankiem[emoji1751]

Ale wszystko wytrzymam żeby tylko Bąbelek był zdrowy [emoji3059]
 
Melduje że byłam i pomodlilam się za nas wszystkie dziewczynki ❤️ uda się każdej z nas ,mocno w to wierzę ❤️✊✊✊✊
 

Załączniki

  • IMG_20210529_114809.jpg
    IMG_20210529_114809.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 71
Hej dziewczyny , w jakich ilościach czerwone winko można pić? Przed punkcją coś włączacie specjalnego do diety ? A co jecie przed transferem?
 
reklama
Do góry