reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak u Ciebie? Jak sytuacja się rozwija? Powtarzasz betę, masz już umówiona wizytę? :)
Bety już nie robię, w piątek było 4065 i pęcherzyk w macicy ( to chciałam zobaczyć bo miałam już pozamaciczna i schizy ;)) teraz czekam na kolejna wizytę, teoretycznie 26-27 mam umówiona ale nie wiem czy tyle wytrzymam 🤦🏻‍♀️😅 cały czas mam bóle okresowe i biorę No spe bo się boje :-/ a u Ciebie kochana? Jak się czujesz??
 
reklama
Bety już nie robię, w piątek było 4065 i pęcherzyk w macicy ( to chciałam zobaczyć bo miałam już pozamaciczna i schizy ;)) teraz czekam na kolejna wizytę, teoretycznie 26-27 mam umówiona ale nie wiem czy tyle wytrzymam 🤦🏻‍♀️😅 cały czas mam bóle okresowe i biorę No spe bo się boje :-/ a u Ciebie kochana? Jak się czujesz??
Super, a to w którym dpt taka beta? :) Cieszę się, że już po wizycie i jest dobrze! U mnie wizyta 25 maja i już mam bety nie robić bo Pani z kliniki powiedziała, że oni monitorują, jak dojdzie do 1000 lub powyżej i później już wizyta ok. 6 tyg ciąży, ale napisała, że jeśli mam mieć spokój ducha to mogę teraz we wtorek sobie jeszcze raz zrobić betę i na pewno zrobię 😀 trochę się stresuje właśnie przed pierwszą wizytą, czy będzie pęcherzyk, czy może już serduszko i czy będzie potwierdzenie, że jest dobrze wszystko
 
Bety już nie robię, w piątek było 4065 i pęcherzyk w macicy ( to chciałam zobaczyć bo miałam już pozamaciczna i schizy ;)) teraz czekam na kolejna wizytę, teoretycznie 26-27 mam umówiona ale nie wiem czy tyle wytrzymam [emoji2358][emoji28] cały czas mam bóle okresowe i biorę No spe bo się boje :-/ a u Ciebie kochana? Jak się czujesz??
Odstaw nospe,. lepiej magnez. Bole okresowe sa normalne, a nospa w duzych ilosciach powoduje problemy z napięciem miesniowym u dzieci.
 
Super, a to w którym dpt taka beta? :) Cieszę się, że już po wizycie i jest dobrze! U mnie wizyta 25 maja i już mam bety nie robić bo Pani z kliniki powiedziała, że oni monitorują, jak dojdzie do 1000 lub powyżej i później już wizyta ok. 6 tyg ciąży, ale napisała, że jeśli mam mieć spokój ducha to mogę teraz we wtorek sobie jeszcze raz zrobić betę i na pewno zrobię 😀 trochę się stresuje właśnie przed pierwszą wizytą, czy będzie pęcherzyk, czy może już serduszko i czy będzie potwierdzenie, że jest dobrze wszystko
To był 17dpt. Pewnie, ze stres ogromny przed wizyta, a jeszcze tyle przed nami 😅 Oby było pięknie ✊✊✊❤️
 
Odstaw nospe,. lepiej magnez. Bole okresowe sa normalne, a nospa w duzych ilosciach powoduje problemy z napięciem miesniowym u dzieci.
Dzisiaj wzielam 4 szt ( te normalne, nie max), wczoraj 2 szt. Magnez tez biorę cały czas ale przez to, ze nie wiem co mam czuć bo ja taka niedoświadczona to trochę panikuje 🥴 nie chce brać leków ale z drugiej strony boje się, ze jakieś tam skurcze czy bóle mogą zaszkodzić. Ale skoro tak ma być to będę je ograniczać :) dziękuje :)
 
Dzisiaj wzielam 4 szt ( te normalne, nie max), wczoraj 2 szt. Magnez tez biorę cały czas ale przez to, ze nie wiem co mam czuć bo ja taka niedoświadczona to trochę panikuje [emoji3061] nie chce brać leków ale z drugiej strony boje się, ze jakieś tam skurcze czy bóle mogą zaszkodzić. Ale skoro tak ma być to będę je ograniczać :) dziękuje :)
Ja nid wzielam ani tabletki nospy w zadnej ciazy. Bole na okres mialam przez kilka tyg, caly czas bylam pewna, ze go dostane. Wiem, ze mozna sfiksowac, ale o ile to nie sa prawdziwe skurcze to naprawde lepiej nospy nie brac.
Aha i z czasem te bole sa silniejsze, bo macica zaczyna rosnac i ciagle czujesz takie ciągnięcie i rozpieranie, u mnie przynajmniej tak bylo i bylo to bardzo podobne do boli okresowych.
 
Ja nid wzielam ani tabletki nospy w zadnej ciazy. Bole na okres mialam przez kilka tyg, caly czas bylam pewna, ze go dostane. Wiem, ze mozna sfiksowac, ale o ile to nie sa prawdziwe skurcze to naprawde lepiej nospy nie brac.
Aha i z czasem te bole sa silniejsze, bo macica zaczyna rosnac i ciagle czujesz takie ciągnięcie i rozpieranie, u mnie przynajmniej tak bylo i bylo to bardzo podobne do boli okresowych.
Popieram. Nospy ani relanium nie dają, teraz odchodzi się od podawania leków które nic nie wnoszą. W szpitalu nie dostałam ani jeden tabletki nospy, a byłam bardzo zagrożona porodem przedwczesnym. Moja ginekolog też odradzała.
 
Jeszcze o szczepieniach. Właśnie dołączyłam do jakiegoś programu badawczego. Ostatnią dawkę otrzymałam w lutym. Po 3 miesiącach mam 430 BAU/ml przeciewcial w klasie igg. Szału nie ma. Będę miała kolejne badania przeciwciał co dwa miesiące, na razie nie mamy informacji czy konieczna będzie kolejna dawka szczepionki. Sama jestem ciekawa jakie będzie tempo zanikania przeciwciał.
 
reklama
Do góry