reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez mnie właśnie zaczyna delikatnie mdlić. Brzuch urósł póki co nie boli- odczuwam go ale dramatu nie ma. Chce mieć to już za sobą… . Ty w sobotę , ja na 90 proc w niedziele 😜.
Ja jeszcze dziś menopur i rano gonapeptyl A wieczorem ovitrelle 🙄 czy mój doktor chce mnie pęknąć? 🤣

współczuję kochana wiem doskonale co czujesz, zaraz będzie po robocie, tyle to wytrzymamy 😊🤗

Doktor jeszcze mi zalecił dostinex dzisiaj i tydzień temu, Tobie też?

Wstępnie po miesiączce mam się zgłosić by sie przygotować w tym basteobhm cyklu po tym na transfer... ciekawe czy to tak wyjdzie jak mówił
 
Dziewczyny, jestem po prenatalnych i wszystko ok😊😊😊kamień z serca, bliźniaki zdrowe 😍
 

Załączniki

  • 28080EEA-8F6F-41F1-BDC6-0C214B2A0061.png
    28080EEA-8F6F-41F1-BDC6-0C214B2A0061.png
    166,8 KB · Wyświetleń: 93
Witam was moje drogie staraczki!
Pewnie mnie tutaj juz nikt nie pamięta i to będzie bardzo dobry znak [emoji2960][emoji6] jednak zawsze duchem będę trzymać za was kciuki.

Z pytaniem do was przychodzę. Jakie badania są potrzebne do transferu? Niebawem zapisywać się będę do gina na kontrolną cytologię i tak myślę co aktualnie jest potrzebne?
Badanie piersi też jest nadal wymagane?
Ja psmietam [emoji1787][emoji23]
Szalona co Ty kolejna ciążę planujesz?[emoji9][emoji9]
 
Hej,
Robiłam prenatalne w 12 tygodniu i dostałam wyniki i trochę się martwię, lekarz napisał że mam pośrednie ryzyko trisomii 21 czyli Downa. Co myślicie o tych wynikach? Dodam że mam cukrzycę ciążowa i zespół antyfosfolipidowy, biorę oczywiście heparynę i mam dietę i mierze cukier. Lekarz niestety tych chorób nie uwzględnił nie wiem czemu.

Zobacz załącznik 1267344Zobacz załącznik 1267345
U nas nizsze niz 1;1100 jest ok.
Mialam pdoobne jak Ty i moja gin zasugerowala, ze warto zrobic badanie wolnego plodowego dna, dla spokoju. Mialam wtedy 34 lata. Zrobilam. Mam zdrows corke.
Te normy zmieniaja co jakis czas. 4 lata temu granicą bylo 1:700.
 
reklama
Ja jeszcze dziś menopur i rano gonapeptyl A wieczorem ovitrelle 🙄 czy mój doktor chce mnie pęknąć? 🤣

współczuję kochana wiem doskonale co czujesz, zaraz będzie po robocie, tyle to wytrzymamy 😊🤗

Doktor jeszcze mi zalecił dostinex dzisiaj i tydzień temu, Tobie też?

Wstępnie po miesiączce mam się zgłosić by sie przygotować w tym basteobhm cyklu po tym na transfer... ciekawe czy to tak wyjdzie jak mówił
Właśnie nie 🤷🏼‍♀️. A powiedz mi jakiej masz wielkości te jajeczka ? Qwa mam wrażenie ze długo mnie trzymają 🤔.
 
Do góry