reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie pierwsze in vitro - już po transferze, w czwartek miałam, teraz za tydzień w poniedziałek 10 maja pierwsza beta hcg! Więc zobaczymy, czy się udało i się zagnieździł.

W niedzielę dostałam jeszcze telefon od embriolog, że udało się 4 zarodki zamrozić - 3bb, 3bb, 4bb i 4 aa.

To moje pierwsze in vitro - krótki protokół, niskie AMH ok.1, wiek 29 lat, transfer świeży.

Po punkcji okazało się, że jest 8 komórek, ale 6 nadaję się do zapłodnienia, z czego wszystkie się zapłodniły, 2 zarodki lekarz powiedział, że są nie rokujące, ale cztery zarodki są dobre i bardzo dobre, transfer był z tym bardzo dobrym 3 doba. Pozostałe zostały w hodowli do 5 doby, żeby zobaczyć, czy się rozwiną. I okazało się, że jeden z tych dwóch nierokujących jednak się rozwinął, i są aż 4 zamrożone zarodki!

Teraz tylko liczyć i być dobrej myśli, że ten 5 zarodek już w środku zostanie do końca.
 
Nadrabiam dalej robaczki ;)

@ jednak przyjdzie z opóźnieniem. Czyli łajza jak zwykle ;) Te bóle brzucha to był żołądek. Wypiłam kawy wczoraj i była tragedia. Ale dziś już przeszło uf!

No to jedymy z 27 dc ;)


Ten rok należy do mnie, i nie przewiduje innych opcji. Pierwszy raz od wielu lat znalazłam takie cudo😍 a ponoć przynosi szczęście 😍😍😍❤️

No nie może być inaczej! Cóż za znalezione dzieło sztuki!

Kochane moje mam pytanie kiedy poszlyscie na zwolnienie lekarskie jak sie okazalo ze jestescie w ciąży?

Spierd.... aż się kurzyło ;)


Jest pęcherzyk.
I jakaś malutka kropka w środku.

Ale czas ! Gratulacje !!

Supeeeeeeeeeeeeeerowoooooooooooooooo !!


No więc ja juz po badaniach i wiem już na ta chwile że transfer najwcześniej odbędzie się w czerwcu 😭😭😭 chyba że naprawdę jakiś super wielki cud się wydarzy i wyniki będą szybciej... Bo na jedne czeka się 35 dni roboczych 😱😱😱😱😱🙈😔😔😔😔Poprosiłam Panią w laboratorium żeby napomknęła ze zależy mi na tym żeby były szybko. Powiedziała że zrobi wszystko co w jej mocy.. Ale od niej to naprawdę niewiele zależy... Ale powie komu trzeba... No nic pożyjemy zobaczymy

Aj! Oby przyszły szybciej!


Dziewczyny czy któraś z was oprocz do kliniki chodzila jeszcze do innego lekarza jak byla w ciąży?

Najlepiej to chodzić do jednego na prywate (jak się ma do neigo zaufanie itd) a do drugiego na NFZ jednocześnie, by nie płacić za badania itp :D
 
Nadrabiam dalej robaczki ;)

@ jednak przyjdzie z opóźnieniem. Czyli łajza jak zwykle ;) Te bóle brzucha to był żołądek. Wypiłam kawy wczoraj i była tragedia. Ale dziś już przeszło uf!

No to jedymy z 27 dc ;)




No nie może być inaczej! Cóż za znalezione dzieło sztuki!



Spierd.... aż się kurzyło ;)




Ale czas ! Gratulacje !!

Supeeeeeeeeeeeeeerowoooooooooooooooo !!




Aj! Oby przyszły szybciej!




Najlepiej to chodzić do jednego na prywate (jak się ma do neigo zaufanie itd) a do drugiego na NFZ jednocześnie, by nie płacić za badania itp :D
Kochana wyniki mi przyszły szybciej, juz jesyem po rozmowie z hematologiem i jestem w trakcie przygotowan do transferu. Jeśli ten się nie uda to po prosto daje sobie trochę czasu aby odetchnąć . Chodź mam nadzieję że wszystko się uda 😍😍😍😍 w poniedziałek mam wizytę przed transferem i prawdopodobnie w sobotę następna transfer 😍
 
Idę jak burza jestem w połowie kwietnia - tak, tak mam wolne 3 dni i szaleje :p Ale zaraz lece na spacer ;) Bo ładna pogoda w Łodzi ;)

Byłam dziś. Beta spadła z 1250 na 752, progesteron z 17 na 14, 4 😥😥😥 jestem załamana.

Przykra sprawa. Tulaski wysyłam i mam nadzieje, że już powoli do siebie dochodzisz.

Wracaj z nowymi siłami!


Hej moje kochane, opłacało się Wasze trzymanie kciuków, dziękuję każdej z Was za słowa wsparcia naprawdę 🤗🚀 podpisaliśmy dokumenty do procedury, od 16 gonapapeptyl, 28 następna wizyta no i to wszystko z nasienia męża 😊😍😍😍wszystkie komórki będą zapladniane, chociaż lekarz mówił, że zamiast 6 lepiej 12 sztuk, że u mnie będzie dużo komórek żeby nie zostały nadprogramowe. Ale oboje stwierdziliśmy, że lepiej więcej i oddać do adopcji niż miałoby wcale nie wyjść. Suma sumarum jestem bardzo zadowolona ✊😍 spróbujemy i to najważniejsze, bo jeśli nie wyjdzie to trudno ale szansa zawsze jest 🙏💕

bo najważniejszy to plan :)

Leoś wita na świecie 🥰 urodził się 13 kwietnia, poród bardzo szybki, mąż zdążył na ostatnie parte :)

G R A T U L A C J E !!

Dziewczyny mam newsa [emoji3526]
Miałam dziś pierwsze USG, wcześnie bo 20 dpt 3 dniowca, ale to przez to że moja jedyna ciąża to pozamaciczna..
Jest pęcherzyk w macicy[emoji3590] i jakieś ciałko zoltkowe też podobno jest, czyli to co powinno być na tą chwilę.
Dziś beta 3314.
Proszę trzymajcie za mnie kciuki żebym nie oszalała do wizyty serduszkowej bo już mocno świruje [emoji85]

Piękny prezent od losu! Fantastycznie!

Bardzo mnie ciesza takie wieści!

Gratulacje :)


mam serduszko 💓i życzę każdej z Was takiego widoku 😘

Cudownie!

Zdrówka dla wszystkich kobitek i ich maluszków z dobrymi wiadomościami kwietniowymi :)
 
Ja tego tematu nie ogarniam😉co kraj to slysze cos innego,u mnie w DE nie jest to zalecane i ginekolodzy nie szczepia.
Najgorzej ,ze nie ma zadnych studiow,badan...nic jesli o ciezarne chodzi.
A widzisz. Mi dzis lekarz powiedział, że trzeba się szczepić.... i bądź tu mądry 🤯
 
reklama
Do góry