reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Per Em @miętowa25 @Cappuccinko198
Laseczki trzymam kciuki za dobre wiadomości i za piękne jajca! Proszę mi tu ładnie meldować ile żeście naprodukowały 😎😍💕💕💕
Sama się nie mogę doczekać a tu wizyta dopiero na 15:30 🙃. Dam znać co się tam wykluwa .od wczoraj jajniki konkretnie dają o sobie znać . Brzuszek tez lekko wzdety 🙈 oby to były tylko dobre oznaki 💪✌️
 
reklama
Kurde dziewczyny spadlam ze schodów xd co prawda nie aż tak mocno ale klucz mi spadł A ja na to noge postawilam i się zeslizgnelam i jeb na dupe... mam schize ze się coś w brzuchu porobiło... dzisiaj mam ostatni zastrzyk z menopuru i jutro wizyta przed puckupem, ale chyba na etapie produkcji jajeczek to się nic nie stanie co? Stresa mam :/ ja to jestem dekiel
 
@Per Em @miętowa25 @Cappuccinko198
Laseczki trzymam kciuki za dobre wiadomości i za piękne jajca! Proszę mi tu ładnie meldować ile żeście naprodukowały 😎😍💕💕💕
nie dziękuję 😀 poki co oddałam krew na hormony i usg przez położna zrobione. Podobno urosły jajka 🙂Ale jakie to czekamy do 15 do wizyty z dr....
 
Hejka @kate_p7 , ja już po wizycie. Mi profesorek powiedział, że kobiety w ciąży powinny się szczepić na covid. Ale tak się zastanawiam czy u nas jest to dopuszczone? Czekam na wieści od Ciebie, co twój lekarz powiedział na ten temat. 🧐

Mój maluch ma już ponad 700g i dość sporo kopie🤗🤗 buziaki

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam mocno za każdą kciuki ✊✊✊✊
 
Kurde dziewczyny spadlam ze schodów xd co prawda nie aż tak mocno ale klucz mi spadł A ja na to noge postawilam i się zeslizgnelam i jeb na dupe... mam schize ze się coś w brzuchu porobiło... dzisiaj mam ostatni zastrzyk z menopuru i jutro wizyta przed puckupem, ale chyba na etapie produkcji jajeczek to się nic nie stanie co? Stresa mam :/ ja to jestem dekiel

Kochana uważaj na siebie!
Raczej nic nie powinno sie stac, nie martw sie 😘
 
Kurde dziewczyny spadlam ze schodów xd co prawda nie aż tak mocno ale klucz mi spadł A ja na to noge postawilam i się zeslizgnelam i jeb na dupe... mam schize ze się coś w brzuchu porobiło... dzisiaj mam ostatni zastrzyk z menopuru i jutro wizyta przed puckupem, ale chyba na etapie produkcji jajeczek to się nic nie stanie co? Stresa mam :/ ja to jestem dekiel
Na pewno nic się nie stało...nie przejmuj się 🤗🤗🤗
 
reklama
Hejka @kate_p7 , ja już po wizycie. Mi profesorek powiedział, że kobiety w ciąży powinny się szczepić na covid. Ale tak się zastanawiam czy u nas jest to dopuszczone? Czekam na wieści od Ciebie, co twój lekarz powiedział na ten temat. 🧐

Mój maluch ma już ponad 700g i dość sporo kopie🤗🤗 buziaki

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam mocno za każdą kciuki ✊✊✊✊
Ja tego tematu nie ogarniam😉co kraj to slysze cos innego,u mnie w DE nie jest to zalecane i ginekolodzy nie szczepia.
Najgorzej ,ze nie ma zadnych studiow,badan...nic jesli o ciezarne chodzi.
 
Do góry