reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję kochana, już na szczęście lepiej.. Szwy nadal ciągną od czasu do czasu i nadal krwawie ale na szczęście kość ogonowa już mnie tak nie boli, troszkę mam spokój z tym [emoji8]
A co u Ciebie?? Jesteś w UK czy PL?? [emoji8]
Super, że powolutku wracasz do normy [emoji8]
Ja wczoraj wróciłam do UK, teraz kwarantanna 10 dni [emoji85] i wtedy powinnam mieć wyniki więc będziemy ustalac dalszy plan.
 
Laski padłam 🤣🤣🤣🤣
received_173719547965353.jpeg
 
Super, że powolutku wracasz do normy [emoji8]
Ja wczoraj wróciłam do UK, teraz kwarantanna 10 dni [emoji85] i wtedy powinnam mieć wyniki więc będziemy ustalac dalszy plan.

Oo to super kochana 😘 Ehh, ta kwarantanna... No ale teraz to chociaż pogoda beznadzieja więc nie jest az tak żal siedzieć w domu 😊😘
 
laski a czy wy za absolutnie każdym razem dostawałyście 24-36h przed punkcją Ovitrelle lub Pregnyl? Ja tym razem nie dostałam nic, po punkcji dostałam coś takiego jak Brevactid 1500 i.e. Nadmienie ze tym samym podczas punkcji wyszlo ze z 25 pecherzykow tylko w 4 były komórki w tym 3 zniekształcone. Ma ktoś podobne doświadczenie
Mam za sobą 3 stymulacje. W dwóch miałam Ovitrelle a w ostatniej 2x diphereline.
Szczerze, to nigdy nie słyszałam żeby nic nie dawali.
 
Ej myślałam, że to moje... obawiam się, że to zobaczy mój lekarz w środę 🤣🤣🤣 zamiast jajek bo czuje się wzdeta jak balon ale ten taki co się nim lata 🤣🤣🙄 lekarz kazał się codziennie do środy ten tegesować ale ja ledwo leżę boje sie ze wybuchne xd ja nie wiem co mnie tak wzdęło help😃
No z tyloma kielbaskami mogłoby być ciężko o romantyzm 🤣
 
reklama
Ja tez sie nie zaszczepie.Nie bede krolikiem doswiadczalnym.Najpierw mialo byc ze szczepionki 2 i juz.Teraz trzeba 3 dawke i co roku.A i tak gwarancji nie ma.Nie krytykuje tych co sie zaszczepili po prostu ja tego nie zrobie co nie oznacza ze jestem przeciwna innym szczrpionkom bo nie,tylko na covid😉



Ja też się nie szczepię . Jestem w ciąży i mam problemy z krzepnięciem krwi muszę dostawać zastrzyki w brzuch w trakcie ciąży . Zgadzam się że to jest każdego decyzja .
 
Do góry