reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mieszkamy w Dusseldorf, 1 ivf mieliśmy w Koln tam z kolei doszło do kuriozalnej sytuacji, że nie badając męża zrobiono standarowe ivf a plemniory tego dnia były mówiąc kolokwialnie do dupy, jedyne co pani doktor powiedziała to że mmmm trzeba teraz zrobić jednak ICSI - no spoko. Teraz w czerwcu mamy wizytę w Bielefeld, mają dość dobre opinie. To jedna z Naszych ostatnich szans, ja, mądrzejsza już o doświadczenie będę teraz już inaczej podchodzić do tego wszystkiego. A i lekarz z Bociana najpierw kazał zrobić mi kariotyp mówiąc ze moze cos wyjdzie co z tymi moimi komórkami , więc zrobiłam czekam na wynik jeszcze , a na drugi dzień stwierdził że w sumie ten kariotyp to na pewno wyjdzie ok :D wiedziałam że cos jest na rzeczy jak nie dostałam Ovitrelle ale tym Brevactid to mnie o mało nie poskładali :p
Ovitrelle i Brevactid to jest to samo i mysle ,ze efekt zlozenia😅bylby rowniez.Nie slyszalam o tej w Bielefeld,za to miala jechac do Hannoveru,ale nie dojechalam bo pojexhalam na szczescie do Czech .Ciezko tutaj znalezc dobra klinike,a jeszcze gorzej lekarza ktory by glowa ruszyl.
Historia z kariotypami...🤣🤣🤣
 
bardzo dziekuje kochane staraczki za życzenia urodzinowe, paradoksem w tym roku było to, że w swoje urodziny powinnam robić test po ewentualnym transferze, to nie pykło, moze za rok, ale chociaż schytrzyłam się w tym roku i sama sobie sprawiłam prezent urodzinowy, gdybyś któraś zastanawiała się czy suszarka do włosów Dyson jest dobra to odpowiadam, tak, wymiata ;D
 
bardzo dziekuje kochane staraczki za życzenia urodzinowe, paradoksem w tym roku było to, że w swoje urodziny powinnam robić test po ewentualnym transferze, to nie pykło, moze za rok, ale chociaż schytrzyłam się w tym roku i sama sobie sprawiłam prezent urodzinowy, gdybyś któraś zastanawiała się czy suszarka do włosów Dyson jest dobra to odpowiadam, tak, wymiata ;D
Dużo zdrówka !!

Myślałam o niej, ale cena mnie odstrasza 😂 ale z drugiej strony myje włosy tak raz na 4/5 dni to raczej bez sensu 🤔
 
reklama
Zapytam doświadczone: do kiedy musialyscie brać progesteron? Do końca 12 tygodnia? Czy badalyscie w tym czasie co ile i zmieniali wam dawkę ?
 
Do góry