reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już drugi dzień po transferze 😇 wzielam dwa maluchy trzy dniowe, tzn. rozmrażają je dzień wcześniej i podali w czwartym dniu- jeden był już wczesna blastka jedynaczka, a drugi kompaktujacy :) narazie od wtorku jestem na relanium ( pierwszy raz to brałam) i dopiero zaczyna na mnie działać 😅 wczoraj przez chwile się spocilam z nerwow bo gdzieś mi się zapodziało ale znalazłam
Trzymam mocno kciuki za kropeczki✊
 
Ciebie sprzedała ale ja tu ogarniam szczegóły transakcji a reszta sępów czeka na finalizację także ten, szukamy tira 😆
Ok, samozwańczy agent ... Jak mogłam zapomnieć, że osoba z moją pozycją wymaga świty do wsparcia moich interesów
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Już się ogarniam... Bardzo dziękuję i przekaże oczywiście część łupu 🍓🍓🍓🍓🚚🚚🚚🚚
 
No ja dziewczyny to chyba wpadam w menopauzę... Znowu 37 dc a @ ani widu ani słychu... Chciałam poczekać z transferem do nastepnego cyklu, ale chyba nie chce czekać 3 miesiące... 🤔
No niestety, te wszystkie hormony które w siebie pakujemy, nie pozostają obojętne dla organizmu.
Pewnie dlatego te twoje @ są takie pokręcone.
U mnie też ostatnio cykle są bardzo długie a zawsze miałam zbyt krótkie.
 
Ja mam podwójną, stwierdzone przy HSG i zresztą widać dokładnie przy USG, ba nawet gołym okiem. Tyle że nie do końca wiedzą czy można by było połączyć, bo większość zgodnie twierdzi że nic się nie da zrobić. Ale też nie miałam nigdy histero a HSG pokazuje tylko kształt i drożność
Kurde, u mnie też lekarz mówił, że jeśli mam przegrodę to nic się nie da zrobić... Ale czytałam w internecie o zabiegach usunięcia przegrody, tylko chyba w niewielu miejscach w Polsce to robią... Oby nie było tak źle... 🙏🙏🙏🙏
 
No niestety, te wszystkie hormony które w siebie pakujemy, nie pozostają obojętne dla organizmu.
Pewnie dlatego te twoje @ są takie pokręcone.
U mnie też ostatnio cykle są bardzo długie a zawsze miałam zbyt krótkie.
Jakieś przedłużone działanie mają te hormony, bo przecież ostatni transfer miałam w grudniu...
Ja się naprawdę boję, że to mogą być początki menopauzy, zwłaszcza, że AMH miałam już dawno bardzo niskie... 😢
 
Kurde, u mnie też lekarz mówił, że jeśli mam przegrodę to nic się nie da zrobić... Ale czytałam w internecie o zabiegach usunięcia przegrody, tylko chyba w niewielu miejscach w Polsce to robią... Oby nie było tak źle... 🙏🙏🙏🙏
No właśnie mi też zawsze mówili że nic się nie da zrobić ale wiem, że są chyba 2 miejsca w Pl gdzie operują. Tylko ja nie wiem, czy operacja nie popsuje mnie jeszcze bardziej. A wiem, że takie kobiety jak ja zachodzą nawet naturalnie. Tylko najgorsze, jeśli zarodek umiejscowi się na tej przegrodzie to wtedy pozamiatane 😞
 
reklama
Do góry