reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Szyszka99 a ja mam trochę inne zdanie :) in vitro to i tak loteria, więc ja bym zapładniała wszystkie. Oczywiście dużo zależy od światopoglądu, więc finalnie Twoje decyzje są Twoje:) Ale ja jestem po drugiej stronie barykady względem @kate_p7 w podejściu do zarodków ;) ;) Trzeba ot oczywiście porządnie przemyśleć, ale nie wiemy jak będzie, więc warto zabezpieczyć się najlepiej jak się da. No chyba, że kasy i nerwów na kolejne podejścia jest sporo to wtedy można ostrożniej ;P
Ja jak Ty zaplodnila bym wszystkie 😁
 
reklama
Mam pytanko. 26 kwietnia mąż będzie składał depozyt nasienia w klinice przed iv, gdyby w dniu zapłodnienia komórek było gorszej jakości. Ale do celu. Mimo małej ilości plemników mamy problemy z uplynnieniem. Któraś z Was pisala mi o braniu przed acc optima lub flegaminy na poprawę uplynnienia - i teraz moje pytanie do wszystkich:warto cudaczyć i kupić mu któryś z wymienionych żeby brał tydzień przed czy raczej nie?:cool:
 
Mam pytanko. 26 kwietnia mąż będzie składał depozyt nasienia w klinice przed iv, gdyby w dniu zapłodnienia komórek było gorszej jakości. Ale do celu. Mimo małej ilości plemników mamy problemy z uplynnieniem. Któraś z Was pisala mi o braniu przed acc optima lub flegaminy na poprawę uplynnienia - i teraz moje pytanie do wszystkich:warto cudaczyć i kupić mu któryś z wymienionych żeby brał tydzień przed czy raczej nie?:cool:
Branie jakichkolwiek leków podczas tak newralgicznego czasu należy konsultować z lekarzem.
 
Dziewczynki kochane 🥰
Oprócz ananasa co warto jesc aby wspomóc implantację ? Jesteście na jakiś dietach ? Ograniczacie spożywanie jakiś posiłków w czasie procedury i przygotowań do niej ? to moje pierwsze podejście a wy jak zawsze jesteście niezastąpioną skarbnica wiedzy ❤️
 
Dziewczynki kochane 🥰
Oprócz ananasa co warto jesc aby wspomóc implantację ? Jesteście na jakiś dietach ? Ograniczacie spożywanie jakiś posiłków w czasie procedury i przygotowań do niej ? to moje pierwsze podejście a wy jak zawsze jesteście niezastąpioną skarbnica wiedzy ❤️
Ja wiedzy dużej nie mam, ale dla własnego zdrowia dużo przed iv wyeliminowalam niezdrową żywność i nie opycham się słodkim :) wolę wypić smakowe białko niż słodycze 🚀 no i suplementy, biorę ich sporo haha
 
Dzięki za odpowiedź... Ja sie mega martwię o nas. W preparacie bezpośrednim było 55 plemników. Ale preparat bezpośredni to jedna tysięczna mililitra więc... pewnie jest więcej ale i tak czuje strach. W poniedziałek 26 kwietnia po depozycie w Gdańsku będę wiedziała jak teraz bo mąż ma złożyć dodatkowy depozyt w razie W.
Mój musial dwa razy nasienie tego samego dnia oddawać . Rano przed punkcja i później ,jak jechał z jajeczkami, bo niby tylko z jednego ,nie było dość i Cos tam zawsze wybrali . Teraz z drugiej stymulacji zaczynam 27 tydzień ciąży.
I u nas było tylko zwykłe icsi ,bo Holandia nie robi nic innego . Także głowa do góry i trzeba mieć nadzieję . Ważne ,że są i na pewno coś wybiorą . ✊✊
 
reklama
Dziewczynki kochane 🥰
Oprócz ananasa co warto jesc aby wspomóc implantację ? Jesteście na jakiś dietach ? Ograniczacie spożywanie jakiś posiłków w czasie procedury i przygotowań do niej ? to moje pierwsze podejście a wy jak zawsze jesteście niezastąpioną skarbnica wiedzy ❤️
Ja miałam w zaleceniach po transferze spożywać produkty wysokobiałkowe. W sumie to przeszłam na dietę wysokobiałkową już na kilka dni przed transferem. Ananasa nie jadłam, gdyż to nie było zaleceniem lekarza😊
 
Do góry