reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja 8,5 roku temu urodziłam, dziecko poczęte całkowicie naturalnie. zaczęłam sie starac o rodzeństwo mając 31 lat mija prawie ( w maju) mi juz przeskoczyło na 32. Starania naturalne nic nie dały, jestem po cc wiec po 4 miesiącach wykonałam badanie oba jajowody drożne, 2 iui nieudane, jestem w trakcie pierwszej procedury ivf, pierwszy transfer nie udany, lekarz zlecił biopsje endometrium i wyszedł mi przewlekły stan zapalny czekam na okres i zaczynam intensywne leczenie, na kolejny transfer moge liczyć dopiero koło lipca 😞
Ja mam juz od 20 lat zdiagnozowane hashimoto ale pod kontrola wyniki Ok. Nie mam nadwagi, maz nasienie szału nie ma ale klinicznie Ok bardzo nadrabia ilością.
Tez nie sądziłam, ze będę mieć problemy z poczuciem drugiego dziecka. Jednak życie pokazuje, ze trochę chce nam utrudnić zadanie. Walczę nie poddaje sie. Tobie tez życzę wytrwałości w dążeniu do celu.
W takim razie będę mocno trzymać za Ciebie kciuki... wierzę, że w końcu musi się udać ❤️
 
reklama
Ja teraz w Gdyni jestem kochana. Wcześniej byłam w Słupsku zwyczajnie ze względu na fakt, że było najbliżej. U tej doktor co teraz w Gdyni jestem byłam w zastępstwie poprzednim razem, dwa razy i bardzo mi podpasowala jako człowiek i jako lekarz dlatego postanowiłam sie do niej przenieść. No i bardzo na nią liczę [emoji110]
Latam do Gdańska, a że moi rodzice mieszkają pod Słupskiem to 'koczuje' u nich [emoji23]
No właśnie, jak lekarz przypasuje to już połowa sukcesu. A i rodzice się przy okazji nacieszą córką 😊
 
Wiem, że niektórzy lekarze ( mój oczywiście nie 🥴) po transferze zalecają sprawdzać poziom proga i estradiolu. Czy jak sprawdzę w 3dpt i np 7dtp to będzie ok żeby ewentualnie dołożyć jakieś leki?
Jaki jest optymalny poziom e2 po kriotransferze?
 
W Invicta sprawdzają w 3,6 i 10 dobie ale nie wiem jaki poziom estradiolu jest ok. Ja w 3dpt miałam 420 a w 6dpt 1200 i niby było ok.
Wiem, że niektórzy lekarze ( mój oczywiście nie [emoji3061]) po transferze zalecają sprawdzać poziom proga i estradiolu. Czy jak sprawdzę w 3dpt i np 7dtp to będzie ok żeby ewentualnie dołożyć jakieś leki?
Jaki jest optymalny poziom e2 po transferze?
 
Hej dziewczyny, urodzilam wczoraj o 22.36.. Maya 3375g, moje małe cudo 🥰
Poród bardzo ciężki ale wazne ze juz jesteśmy razem ❤️ Dziękuję Wam za wsparcie ❤️❤️❤️
IMG_20210417_073249.jpg
 
reklama
Do góry