reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Widzisz kochana trochę głupoty napisałam bo to noe encorton tylko enterol- zwykła osłona.
Mnie sie wydaje ze czasowo sie nie wyrobie, bo teraz czekam na okres niebawem powinien byc. Jak krwawienie ustapi- czyli myśle ze 6 dc mam zacząć brać antybiotyk na 15 dni to juz będzie 21dc i poNiej 14 dni lactovaginal, gdybym np przesunęła cykl dupkiem to fakt w czerwcu bym sie wyrobiła, bo zabraknie mi dosłownie 5 dni, bo cykle mam 30 dniowe.
Myślisz, ze to noe zaszkodzi jak wydłuże cykl progesteronem ?
Jasne ze chciałabym juz w czerwcu moc podejść ☺️
Niestety dosc sporo wyszło mi komórek plazmatycznych... 😞lekarz owoedzial ze po takim leczeniu nie potrzebuje kolejnej biopsji, twierdzi, ze jest skuteczne
Jaki bierzesz metronizadolu 250 czy 500 ?
Wiesz u mnie było trochę inaczej bo ja miałam ostatni zarodek z 4 stymulacji i mój lekarz by mi nie podało gotak na oko bez sprawdzenia czy jest ok ( ale w klinice w większości panuje taka zasada że te cd 138 się powtarza po leczeniu i zależy z jakimi wysokimi zaczynasz Ale dawka 3 antybiotyków jeśli masz mało tych komórek wystarcza 14 dniowa kuracjia u 100 % pacjentek. Jeśli masz duzzzzo to czasem nie wystarczy 1 kuracjia .
Ja brałam metronizadol 500 przez 14 dni I jeszcze 2 inne teraz nazwy nie pamiętam.
Myślę chodź lekarzem nie jestem że progesteron nic nie zmieni że spokojnie możesz przedłużyć okres
 
reklama
Jaki bierzesz metronizadolu 250 czy 500 ?
Wiesz u mnie było trochę inaczej bo ja miałam ostatni zarodek z 4 stymulacji i mój lekarz by mi nie podało gotak na oko bez sprawdzenia czy jest ok ( ale w klinice w większości panuje taka zasada że te cd 138 się powtarza po leczeniu i zależy z jakimi wysokimi zaczynasz Ale dawka 3 antybiotyków jeśli masz mało tych komórek wystarcza 14 dniowa kuracjia u 100 % pacjentek. Jeśli masz duzzzzo to czasem nie wystarczy 1 kuracjia .
Ja brałam metronizadol 500 przez 14 dni I jeszcze 2 inne teraz nazwy nie pamiętam.
Myślę chodź lekarzem nie jestem że progesteron nic nie zmieni że spokojnie możesz przedłużyć okres
Metronizadol 500, komórek chyba nie jest strasznie dużo, bo 20/10mm a gdzieś czytałam, ze dziewczyny miały nawet po 60/10mm.
Mój dwa razy mi powtarzał, ze nie muszę biopsji powtarzać a staram sie mu ufać, bo i tak chwała dla niego ze po pierwszym nieudanym transferze- ci by sie zdawało ze poprostu mogło sie nie udać, on pogłębił diagnostykę.
Ja tez mam tylko jednego mrozaczka ... 😞
 
Endometrium powoli rośnie, dziś 7dc endometrium prawie 6mm. Zwiększyła mi Estrofem. Znów się torbiel na jajniku pokazala[emoji85]w środę kolejna kontrol. Podajemy 1 zarodek 5.1 2 z piątej doby. Steryd doustnie będę przyjmować. Jeśli teraz się nie uda(ale niech się uda!!! [emoji120]) robimy biopsje endometrium i podajemy 2 zarodki z szóstej doby 5.2.2. Także już nawet plan B mamy [emoji6] mogę spać spokojnie[emoji23]
 
Endometrium powoli rośnie, dziś 7dc endometrium prawie 6mm. Zwiększyła mi Estrofem. Znów się torbiel na jajniku pokazala[emoji85]w środę kolejna kontrol. Podajemy 1 zarodek 5.1 2 z piątej doby. Steryd doustnie będę przyjmować. Jeśli teraz się nie uda(ale niech się uda!!! [emoji120]) robimy biopsje endometrium i podajemy 2 zarodki z szóstej doby 5.2.2. Także już nawet plan B mamy [emoji6] mogę spać spokojnie[emoji23]
Brzmi obiecująco, teraz musi się udać ✊. Widać, że ta Twoja lekarka się stara.
A powiedz, dlaczego ty nie jesteś Gdańsku tylko to Gdynia czy Słupsk?? Na jakie lotnisko ty latasz?
 
Ostatnia edycja:
Brzmi obiecująco, teraz musi się udać [emoji110]. Widać, że ta Twoja lekarka się stara.
A powiedz, dlaczego Słupsk a nie Gdańsk?? Na jakie lotnisko ty latasz?
Ja teraz w Gdyni jestem kochana. Wcześniej byłam w Słupsku zwyczajnie ze względu na fakt, że było najbliżej. U tej doktor co teraz w Gdyni jestem byłam w zastępstwie poprzednim razem, dwa razy i bardzo mi podpasowala jako człowiek i jako lekarz dlatego postanowiłam sie do niej przenieść. No i bardzo na nią liczę [emoji110]
Latam do Gdańska, a że moi rodzice mieszkają pod Słupskiem to 'koczuje' u nich [emoji23]
 
reklama
Endometrium powoli rośnie, dziś 7dc endometrium prawie 6mm. Zwiększyła mi Estrofem. Znów się torbiel na jajniku pokazala[emoji85]w środę kolejna kontrol. Podajemy 1 zarodek 5.1 2 z piątej doby. Steryd doustnie będę przyjmować. Jeśli teraz się nie uda(ale niech się uda!!! [emoji120]) robimy biopsje endometrium i podajemy 2 zarodki z szóstej doby 5.2.2. Także już nawet plan B mamy [emoji6] mogę spać spokojnie[emoji23]
śliczny ten człowiek :-) trzymam kciuki!!!
 
Do góry