reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chyba tylko ja trafiłam na dzinwgo Doktora który od razu jak powiedzieliśmy o dawcy to się zgodził i miał wyebane w to czego my chcemy tak naprawdę... ehm :(
Dziwne i przykre:( powinien na pierwszej wizycie was o tym poinformować. Od lekarza otrzymałam wszystkie informacje, łącznie z tym ile komórek zapłodnić aby mieć szansę jak kobieta poniżej 35 r.ż. fakt pytałam bardzo dużo, pierwsza wizyta trwała ponad godzinę, w tym usg, zapoznanie się z dokumentacją i rozmowa.
Jednak decyzja o dawcy jest poważna i powinna być dobrze przemyślana. Czasem tak trzeba i nie ma co dyskutować.
 
reklama
Dziewczyny mam te wyczekiwane Cytokiny i zupełnie one nic mi nie mowia[emoji2368]
Która z Was potrafi to rozszyfrować? Zobacz załącznik 1257552
Masz mega dziwne te cytokiny i całkiem inne wartości referencyjne 🤔. No ja nic z tego nie kumam. Może lekarz będzie mądrzejszy 😜
Pokażę ci moje dla porównania. Mam za nisko IL10 a za wysoko IL2
 

Załączniki

  • Screenshot_20210408-210714_Gallery.jpg
    Screenshot_20210408-210714_Gallery.jpg
    149,3 KB · Wyświetleń: 73
Nie chce Cię straszyć, ale moim zdaniem to zmarnowane badanie, te cytokiny nie mówią nic. Nie masz dokładnych wartości tylko zakresy :(
No właśnie tego się boję... [emoji17] Tyle czasu na to czekałam i stalam w miejscu a oni okroili te wyniki jak tylko się dało [emoji17]
 
reklama
Do góry