reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie płacilismy nic dodatkowo. Że tak powiem 'wliczone' było w all inclusive [emoji6]Od początku nasza doktor mówiła o zapladnianiu wszystkich bo słabe nasienie i chcielismy badac zarodki
Chyba tylko ja trafiłam na dzinwgo Doktora który od razu jak powiedzieliśmy o dawcy to się zgodził i miał wyebane w to czego my chcemy tak naprawdę... ehm :(
 
reklama
Ale ja jestem wariatka, 1500mg mialo byc, sorki. Jestem zdesperowana i nastawiona na to jak nigdy, wczorajszy dzien caly przebeczalam po tym jak dostalam na maila cechy dawcy... będę lekarza przekonywała z całych sił żeby jak najwięcej zaplodnili nie tylko 6 o ile będą. To najpierw zrobimy to z krwi A później czekać na to co lekarz powie czy tą chromatyne badać od razu? Nie potrafię trzeźwo myśleć w stresie.
Nie wiem jak w twojej klinice ale w mojej za każdym razem (2razy) zapładniane były wszystkie, właśnie w związku z tym że korzystamy z dawcy... Bo inaczej chyba byśmy musieli 2 razy za nasienie dawcy płacić...
 
Do góry