reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Masz mega dziwne te cytokiny i całkiem inne wartości referencyjne [emoji848]. No ja nic z tego nie kumam. Może lekarz będzie mądrzejszy [emoji12]
Pokażę ci moje dla porównania. Mam za nisko IL10 a za wysoko IL2
No właśnie taka forma wyników byłaby dużo łatwiejsza dla mnie do zrozumienia. Ale dobra nie będę tu teraz rozkminac i kombinować bo i tak się nie znam na tym a już zaczynam się stresowac.[emoji849]
 
reklama
Dziewczyny mam te wyczekiwane Cytokiny i zupełnie one nic mi nie mowia[emoji2368]
Która z Was potrafi to rozszyfrować? Zobacz załącznik 1257552
Dziwne te wartości i zakresy referencyjne... gdzie robione w Invicta?? Jesli IL10 faktycznie masz poniżej 274 to bardzo nisko, przy tak niskim często są problemy utrzymaniem ciąży ale głównie jeśli IL2 jest wysoko a w tym wyniku ciężko to stwierdzić.. Pozatym IL10 powinno być wyższe niż ten gorny poziom w zakresie referencyjnym chyba że Invicta ma swoje metody oznaczen i inne wartości referencyjne.. Kiedy będziesz że swoją Panią doktor omawiać wynik?
 
A Ty czekasz na wizytę do Paśnika?czy Twoja gin też bada immunologie, dobrze kojarzę?pasnik patrzy całościowo na wyniki i wtedy ewentualnie zaleca leczenie dobrze że ile 2 też jest nisko bo ta z kolei "atakuje" zarodek[emoji8]
Czekam na tel od mojej doktor prowadzącej bo to ona mi zleciła te badania i z nią będę omawiać. Kazała mi tylko napisać jak będą wyniki i będzie dzwoni więc liczę, że jutro się odezwie. Chciałabym już ruszyć z miejsca [emoji85]
 
Dziwne te wartości i zakresy referencyjne... gdzie robione w Invicta?? Jesli IL10 faktycznie masz poniżej 274 to bardzo nisko, przy tak niskim często są problemy utrzymaniem ciąży ale głównie jeśli IL2 jest wysoko a w tym wyniku ciężko to stwierdzić.. Pozatym IL10 powinno być wyższe niż ten gorny poziom w zakresie referencyjnym chyba że Invicta ma swoje metody oznaczen i inne wartości referencyjne.. Kiedy będziesz że swoją Panią doktor omawiać wynik?
Dla mnie to zupelnie czarna magia... Robiłam w Invicta i teraz doktor ma dzwonić, dziś jej napisałam wieczorem, że już wyniki są. No u mnie jest problem z utrzymaniem ciąży więc może te wyniki coś jedna wniosą. [emoji848]
 
pewnie już pisałaś gdzieś Ale przepraszam- nie przekopię się przez nasze tony postów [emoji26] ile w rezultacie zdrowych zarodków do transferu Wam wyszło z 27 zapladnianych komórek?
8 blastocyst,przebadane 4 i wszystkie 4 zdrowe, dodatkowe 4 nieprzebadane. Znam tylko wynik końcowy, nie wiem jak się rozwijały inne itd.
 
Ja dzisiaj mialam wizyte
Niuniek ma juz 22 cm i 245gr.Wszystko gra i buczy😉😉😉
Extra, rosnie maluch 💞😍
Hej kochana, cała noc sie męczyłam.. Skurcze nieregularne i Majeczka wpycha się juz chyba do kanału rodnego...
Teraz mam bóle jak na okres i plecy trochę bolą... Czekam na telefon ze szpitala co dalej 😘
No Mireczko i Majeczko, czas na Was dziewczynki ✊✊😘😘
 
reklama
Do góry