reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Tagitagi za same dobre wiadomości
emoji110.png
emoji8.png

@maria_92 za piękny wynik
emoji110.png
 
reklama
Dziewczynki
Beta 8dpt 3 dniowego zarodka 22.3. Czy to git?
Wynik git 😉, wydaje mi się że rokuje dobrze (osobiście nigdy nie robiłam tak wcześnie bety więc nie mogę odnieść się do swojego wyniku, ciekawe ile ja miałam w 6 dpt blaski 🤔) . Po świętach obowiązkowo powtórz betę 👍 no i gratulacje za pierwszy pomyślny wynik!!! 😜
 
Żebyś wiedziała że pierwszy pomyślny!
4 razy beta 0. Raz beta marną bo ciąża pozamaciczna
Wynik git [emoji6], wydaje mi się że rokuje dobrze (osobiście nigdy nie robiłam tak wcześnie bety więc nie mogę odnieść się do swojego wyniku, ciekawe ile ja miałam w 6 dpt blaski [emoji848]) . Po świętach obowiązkowo powtórz betę [emoji106] no i gratulacje za pierwszy pomyślny wynik!!! [emoji12]
 
Kochane powiedzcie mi jak to u was wyglądało ze stymulacja ? W sensie ile ona trwa ? Po ilu dniach punkcją i potem po ilu transfer. Od początku maja zaczynam stymulację - lekarka twierdzi ze wszystko odbędzie się w maju. Tak bardzo się cieszę i jednocześnie denerwuje 🙈
 
reklama
Do góry