reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@motylek24 @nieagatka moje wyniki to glukoza 95 po 1h 208 po 2h 198
Insulina 41,72 po 1h 255,60 po 2h 297
Wiedzialam o io już kilka lat i brałam glucophage xr 1000 2x dzuennie. Teraz mam jeszcze od 23.01 saxende. Dieta, sama sobie ją ułożyłam przy pomocy wskazówek lekarza. Poza tym jakby to byla dieta typu ryz i grilowany kyrczak to nie dla mnie. Jem w miare normalnie z niskim ig. U mnie efekt dalo wykluczenie kilku produktów np bialegl chleba, jadlam go bardzo dużo a teraz sama pieke chleb i jem może 2x w tyg. Jem tylko 3x dziennie, zero podjadania 3-4litry wody dziennie. Efekty od października schudłam 19kg.
 
reklama
@motylek24 @nieagatka moje wyniki to glukoza 95 po 1h 208 po 2h 198
Insulina 41,72 po 1h 255,60 po 2h 297
Wiedzialam o io już kilka lat i brałam glucophage xr 1000 2x dzuennie. Teraz mam jeszcze od 23.01 saxende. Dieta, sama sobie ją ułożyłam przy pomocy wskazówek lekarza. Poza tym jakby to byla dieta typu ryz i grilowany kyrczak to nie dla mnie. Jem w miare normalnie z niskim ig. U mnie efekt dalo wykluczenie kilku produktów np bialegl chleba, jadlam go bardzo dużo a teraz sama pieke chleb i jem może 2x w tyg. Jem tylko 3x dziennie, zero podjadania 3-4litry wody dziennie. Efekty od października schudłam 19kg.
Mamy bardzo podobne wyniki, u mnie dopiero się rozkręca bo insulina na czczo 16...ale to i tak za dużo. Jestem na razie na 4 posiłkach bez podjadania i picia kawy z mlekiem, pije kawę ale zawsze do posiłku. Chleb jeszcze zostawiłam , jadam jakieś żytnie z ziarnami ale mało. Zasady znam, wiem co można jeść w końcu w ciążach zawsze miałam cukrzycę. Teraz po ciąży dosłownie rzuciłam się na wszystko czego nie mogłam jeść wcześniej, no i mam efekt😨
 
Mamy bardzo podobne wyniki, u mnie dopiero się rozkręca bo insulina na czczo 16...ale to i tak za dużo. Jestem na razie na 4 posiłkach bez podjadania i picia kawy z mlekiem, pije kawę ale zawsze do posiłku. Chleb jeszcze zostawiłam , jadam jakieś żytnie z ziarnami ale mało. Zasady znam, wiem co można jeść w końcu w ciążach zawsze miałam cukrzycę. Teraz po ciąży dosłownie rzuciłam się na wszystko czego nie mogłam jeść wcześniej, no i mam efekt😨
W chlebach to bardziej o mąki chodzi i zytni może byc do d... mąki tylko od 1850typ i w górę możemy. Kawa z mlekiem to nic strasznego tylko np bez cukru. Ja używam erytrol gdy coś muszę posłodzić. Kawy nigdy nie piłam. Troche już w tym siedze i na różnych grupach i naprawde moim zdaniem najważniejszy jest złoty środek bo jakbym miała być na restrykcyjnej diecie cale życie nie dalabym rady.
 
@motylek24 @nieagatka moje wyniki to glukoza 95 po 1h 208 po 2h 198
Insulina 41,72 po 1h 255,60 po 2h 297
Wiedzialam o io już kilka lat i brałam glucophage xr 1000 2x dzuennie. Teraz mam jeszcze od 23.01 saxende. Dieta, sama sobie ją ułożyłam przy pomocy wskazówek lekarza. Poza tym jakby to byla dieta typu ryz i grilowany kyrczak to nie dla mnie. Jem w miare normalnie z niskim ig. U mnie efekt dalo wykluczenie kilku produktów np bialegl chleba, jadlam go bardzo dużo a teraz sama pieke chleb i jem może 2x w tyg. Jem tylko 3x dziennie, zero podjadania 3-4litry wody dziennie. Efekty od października schudłam 19kg.
[emoji79][emoji79][emoji79][emoji79][emoji79][emoji79]19kg???
Wow!!
 
reklama
Do góry