reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochane powiedzcie mi jak to u was wyglądało ze stymulacja ? W sensie ile ona trwa ? Po ilu dniach punkcją i potem po ilu transfer. Od początku maja zaczynam stymulację - lekarka twierdzi ze wszystko odbędzie się w maju. Tak bardzo się cieszę i jednocześnie denerwuje [emoji85]
U mnie 2 razy 10 dni zastrzyków, w 12dniu punkcja i potem raz transfer 3 dni po punkcji, raz w 5 tym dniu.
 
reklama
@nieagatka Twój wynik krzywej jest jak najbardziej prawidłowy. Nie masz cukrzycy ani io. Wiem bo jestem na bieżąco, tez to robilam i niestety moje wyniki kosmos.
@Agnieś191 ja też mam kosmos z wynikami. Odwołałam wizytę u endokrynologa, mam termin w najbliższym czasie w poradni chorób metabolicznych. Jaką mam glukozę i insulinę po obciążeniu, ja mam 200 jednostek.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam drugi wynik bety i aż mi lepiej rośnie :*
14 dzień 453
16 dzień 900
Pięknie. Gratuluję serdcznie ❤️ 🥰 ❤️ 🥰 ☘️ 🥰 ❤️🥰❤️🥰❤️
Dziewczynki
Beta 8dpt 3 dniowego zarodka 22.3. Czy to git?
Bardzo git ja mialam w 7dpt (5 dniowej blastki) 26, to tak jak by u Ciebie 9 dpt jeśli dobrze przeliczam. Piękny wynik i trzymam ogromne kciuki za następne wypasione bety. ☘️❤️☘️❤️
Kochane powiedzcie mi jak to u was wyglądało ze stymulacja ? W sensie ile ona trwa ? Po ilu dniach punkcją i potem po ilu transfer. Od początku maja zaczynam stymulację - lekarka twierdzi ze wszystko odbędzie się w maju. Tak bardzo się cieszę i jednocześnie denerwuje 🙈
U mnie 10 dc była punkcja, wiec stymulacja trwała 9 dni. Transfer miałam odroczony ze wzgledu na badania genetyczne zarodków, ale jesli nie masz hiperki, lub z innego powodu nie beda mrożone maleństwa to po punkcji zapładnia sie komórki i transfer masz po 3 dniach jeśli 3 dniowe zarodeczki podają, lub po 5 dniach jeśli 5 dniowe.
 
reklama
Zadzwoniłam do niego i powiedziałam mu o wyniku i o tym, że już dołączyłam sobie 1 tabl. więcej. Przytaknął ale powiedział też że ten wynik nie zagraża poronieniu tym bardziej, że jest on jednorazowy. Pełny obraz stężenia progesteronu można mieć po kilku wynikach.
Okay czyli nie mamy się czym martwić. A ty na jakim etapie jestem. Tzn który dzien, tydzień?
 
Do góry