reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny Kochane! Dawno mnie tu nie było ale poczytałam trochę o gratuluje z całego serca tym którym się udało i stałe trzymam kciuki za te które walczą dzielnie i się nie poddają!!!!
JA OFICJALNIE WAM ZGŁASZAM ZE ZWALNIAM BRZUCHOLA - w DNIU WCZORAJSZYM URODZIŁ SIĘ MOJ ❤️❤️❤️SKAR- ANIA 3530g i 55 cm! ❤️❤️❤️
Trzymajcie się i walczcie bo warto!!!
Gratuluję cudu❤️❤️❤️ spełniłaś największe marzenie 💞😍💞

@Caro♤♤♤♤ @Fionka500 @Madlene83 odczarowalyscie marzec, ostatni dzień miesiąca i Same doskonale wieści, oby kolejne wieści to również zwiastowało na kwiecień ✊✊✊ super dziewczyny!!! ☺️☺️☺️
 
reklama
Mam dylemat 😔w sobotę mam wizytę i niestety nie wiem co zrobić
Zacząć wszystko od nowa czy wziąć blastke 4.3.2?
Bije się z myślami i nie wiem 😔😔
Jeśli to blastka z 6 doby i lekarz sugeruje kolejną stymulację to bym zrobiła jak mówi. Potem możesz dolozyc ten zarodek do następnego transferu. Zapytaj o statystyki sukcesu z taką blastka, wtedy łatwiej będzie podejmować decyzje.
 
Jeśli to blastka z 6 doby i lekarz sugeruje kolejną stymulację to bym zrobiła jak mówi. Potem możesz dolozyc ten zarodek do następnego transferu. Zapytaj o statystyki sukcesu z taką blastka, wtedy łatwiej będzie podejmować decyzje.
Tak właśnie mówił 😔a ja już nie wiem co robić
 
A też miałaś taka podana ? I co udało się 🤰
Ja teraz miałam podaną 3.1.2 z 5 doby i to była ostatnia z 5 doby. Jak pytałam się embriologa o blastki z 6 doby, to powiedział że nie rokują one dużo gorzej.. Moja i twoja blastka ma jednak jedną literkę C co mnie niepokoiło, ale dobrze ze nie ma dwa razy CC.
 
Caro♤♤♤♤
Jeszcze podczas tych dni od transferu do stwierdzenia ciąży biochemicznej wszystko w organizmie się zmieniało
Czułam że jestem w ciąży chodź krótko
Naprawdę miałam takie objawy ze sama byłam w szoku a krzyż mnie tak bolał jak by miał mi się połamać zero siły itp ale progesteron zawsze było 120 110 118 a estradiol 1200 2200 3200 dziwne to tylko TSH miałam 4.9 i prolaktyny 560 o ile dobrze pamiętam ale kazal odstawić mi dostinex tak wszystko było ok
testy wychodziły mi pozytywne tylko jak już spadała beta to były blade kreski
🤔😔
 

Załączniki

  • Screenshot_20210331-234707.png
    Screenshot_20210331-234707.png
    123,9 KB · Wyświetleń: 59
  • Screenshot_20210331-234701.png
    Screenshot_20210331-234701.png
    239,9 KB · Wyświetleń: 61
Tak właśnie mówił 😔a ja już nie wiem co robić
Zapytaj o te statystyki. .... transfer to też pieniądze, wizyty, leki. Porozmawiaj z lekarzem, fajnie że jest szczery. Jeszcze należy brać pod uwagę ciążę bliźniacza przy transferze podwójnym, w sensie jakie masz warunki fizyczne czy nie masz przeciwwskazan. Jeśli ciąża bliźniacza odpada to lepiej brać ten zarodek, będzie co ma być.
 
Ja teraz miałam podaną 3.1.2 z 5 doby i to była ostatnia z 5 doby. Jak pytałam się embriologa o blastki z 6 doby, to powiedział że nie rokują one dużo gorzej.. Moja i twoja blastka ma jednak jedną literkę C co mnie niepokoiło, ale dobrze ze nie ma dwa razy CC.
Jutro zadzwonię do kliniki zapytam co myśli embriolog o niej bo spać nie mogę a jutro badanie krwi po poronieniu na 7 15 szok
 
Zapytaj o te statystyki. .... transfer to też pieniądze, wizyty, leki. Porozmawiaj z lekarzem, fajnie że jest szczery. Jeszcze należy brać pod uwagę ciążę bliźniacza przy transferze podwójnym, w sensie jakie masz warunki fizyczne czy nie masz przeciwwskazan. Jeśli ciąża bliźniacza odpada to lepiej brać ten zarodek, będzie co ma być.
Teraz też miałam 2 blastki więc dr nie miał przeciwskazań
chociaż on jak już go znam chyba jednak nie jest za podaniem dwóch ze względu na powikłania
 
reklama
Do góry