reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wypytaj dokładnie o wszystko. To jest podstawa. Ja mało pytałam i to błąd. Nie chciałam być nachalna a przecież oni od tego są. Za to płacimy im grubą kasę.
Spytaj czy ta blastka ma procentowo mniejszą szansę czy jak to jest i co z tym lekiem. W czym on ma akurat Tobie pomóc
 
Hmmm... teraz nie wiadomo, jaki był powód poronienia. Ja poroniłam na początku 7 tygodnia, póki co biorę dalej estrofem ale starczy mi to jeszcze na 2 tygodnie i co dalej to nie wiem.. lekarz twierdzi że organizm sam produkuje estradiol po odstawieniu estrofemu a ja czytalam że ciałko żółte produkuje go głównie.. No ale wyniki estradiolu są wysokie w ciąży bo robiłam wcześniej badanie i było w normie a to przecież nie zasługa estrofemu. Wystarczy zobaczyć na wynik estradiolu podczas przygotowywań do transferu, jest bardzo niski więc ten lek nie dałby rady wyprodukować takich stężeń estradiolu jakie są w ciąży..
Organizm produkuje e2 i to juz o wiele szybciej niz my odstawiamy tabletki( tez dyskutowalam z moim dokiem o tym)😉
 
Organizm produkuje e2 i to juz o wiele szybciej niz my odstawiamy tabletki( tez dyskutowalam z moim dokiem o tym)😉
Ok, dzięki za inf.🙂 Powiem szczerze, że pierwszy raz spotkałam się z takim zdaniem, jak ma mój lekarz. Na wielu zródłach pisze,wielu lekarzy się wypowiada, łącznie z forum na Novum, że ten estrofem bierze się do 10 tygodnia, dopóki łożysko nie przejmie funkcji i nie będzie produkować estradiolu dalej. Szczerze to odstawiłabym już ten lek zgodnie z zaleceniami mojego lekarza, gdyż jest on z kategorii D-tak wyczytałam.
 
reklama
Nie mogę tego do końca zrozumieć ale pisze tak:
W 5 dobie:
Nabłonek cew endometrialnych: śr 9,5/DPW, podścielisko endometrium N: 10-80 DPW. W 7 dobie: Nabłonek cew endometrialnych: śr 15/DPW, podścielisko endometrium N: 10-80 DPW. Wiesz co to oznacza?
Właśnie nie do końca ;(, miałam robione to badanie u mnie wyszło ok. To nie dopytywałam. Może zaraz dziewczyny coś podpowiedzą.
Wklej może wynik bez danych. Ktoś się będzie znał to napewno pomoże;)
 
Do góry