reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hmmm... teraz nie wiadomo, jaki był powód poronienia. Ja poroniłam na początku 7 tygodnia, póki co biorę dalej estrofem ale starczy mi to jeszcze na 2 tygodnie i co dalej to nie wiem.. lekarz twierdzi że organizm sam produkuje estradiol po odstawieniu estrofemu a ja czytalam że ciałko żółte produkuje go głównie.. No ale wyniki estradiolu są wysokie w ciąży bo robiłam wcześniej badanie i było w normie a to przecież nie zasługa estrofemu. Wystarczy zobaczyć na wynik estradiolu podczas przygotowywań do transferu, jest bardzo niski więc ten lek nie dałby rady wyprodukować takich stężeń estradiolu jakie są w ciąży..
Jak by co mogę Ci przesłać bo mam chyba 2,5 opakowania i recepte jeszcze ważna do 3 na 2 opakowania jak byś chciała 😉
 
Ja jadę w sobotę i zapytam czy ma szanse chodzi mi ona po głowie ale powiem Tobie że ta właśnie jeden dzień dłużej potrzebował w blastke zamieniła się w 6 dobie
Ja mam dokładnie taką jak Ty z 6 doby 4.2.3 +jeszcze jedną z 6 doby 4.2.2. U mnie decyzja łatwiejsza, wzięłabym na pewno dwie razem. Gdybym była na Twoim miejscu to chyba zabrałabym tą co masz, bo jest jakaś szansa że zaskoczy, a po co masz się stymulować, obciążać zdrowie, nie mówiąc o kasie. Criotransfer nie jest aż tak kosztowny, więc zabierz to co masz 😉
 
Ja mam dokładnie taką jak Ty z 6 doby 4.2.3 +jeszcze jedną z 6 doby 4.2.2. U mnie decyzja łatwiejsza, wzięłabym na pewno dwie razem. Gdybym była na Twoim miejscu to chyba zabrałabym tą co masz, bo jest jakaś szansa że zaskoczy, a po co masz się stymulować, obciążać zdrowie, nie mówiąc o kasie. Criotransfer nie jest aż tak kosztowny, więc zabierz to co masz 😉
A też miałaś taka podana ? I co udało się 🤰
 
Jeszcze pamiętam słowa Pani z labo jak kiedyś się pani zdecyduje to zapraszamy jeszcze jedną czeka
Teraz to już ma dylemat i pewnie ja zabiorę może to będzie dziewczynka taka leniwa 😂 że potrzebowała czasu dziękuję że mi pomogłaś 😘
Poprostu rozumiem Cię. Sama po pierwszym transferze nie mogłam uwierzyć, że się nie udało. Ja teoretycznie zdrowa, endo ładne, hormony ok, blastoxysta 5.1.1 przebadana po Pgd i beta zero. Nie bez przyczyny średnio statystyczne ivf ma koło 30 % skuteczności. Poprostu jest ogrom rzeczy , które muszą zadziałać wspólnie by się udało.
 
reklama
Poprostu rozumiem Cię. Sama po pierwszym transferze nie mogłam uwierzyć, że się nie udało. Ja teoretycznie zdrowa, endo ładne, hormony ok, blastoxysta 5.1.1 przebadana po Pgd i beta zero. Nie bez przyczyny średnio statystyczne ivf ma koło 30 % skuteczności. Poprostu jest ogrom rzeczy , które muszą zadziałać wspólnie by się udało.
Dzięki
Trudne to nasze życie z taką walka ale tylko się cieszyć że jest możliwość
Zapytam dr i zobaczę
To jest Twoje 2 podejście ?
Moje 1 nieudane i nie wiem która droga iść 😔teraz mam zrobić receptywnosc i brać acoffil chociaz dziewczyny nie mają dobrego zdania na temat tego leku i zapisywania go bez badań
 
Do góry