reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Może nie z endo A z niestandardowa reakcja na lek A lekarza z dooooopy.
Ja mam problem z przyswajaniem prog I mam dawki końskie ale w nowej klinice wyłapali to przed 1 transferem bo robią taką próbę przed transferem bierzesz Estrofen standard 9-12 tv kontrola i dołączają prog standard utrogestan 800 mg po 3 dniach badasz potem dokładasz lub nie i w 5 dniu badasz i odstawiasz wszystkie leki .Wtedy wiedza czy jesteś standardowa 🤣🤣🤣🤣🤣czy wyjatkowa 😉
Dostajesz okres i zaczynasz przygotowania od nowa .
Ja na standardowej dawce prog miałam 6 ....A minimum to 10
Na dawce z kosmosu miałam 14 mimo że chcieliśmy osiągnąć 20 bo przewidywali spadki ( które miałam w obu ciazach w 8dpt )
Tak czytam i zazdroszczę, że miałaś szczęście trafić na taką klinikę. Brawo dla twoich lekarzy
 
reklama
Osiwieć można .... Na szczęście ,że łożysko jest daleko i mały też już jest duży .szyjka sie trzyma. Poradzi sobie chłopak ♥️ . 😘
Tak dokładnie, wiesz łożysko może się też przemieścić ale nie musi no ale mam nadzieję że krwiak zacznie się zmniejszać. Dzis na usg był pewnie trochę większy bo się akurat złuszcza od wczoraj, odstawiam narazie clexane bo mimo iż on nie powoduje krwawienia to już powoduje że krwiak nie chce się wchłaniać, tak z dwóch nie zależnych źródeł się dowiedziałam m.in. od lekarki angielskiej ale też od hematolog polskiej. Ja mam PAI hetero wtedy heparyna do 12tc ważne aby brać, później nie trzeba, ja kontynuowałam profilaktycznie. Chociaż przy leżeniu ciągłym pomaga wrazie jakiś zatorów. Ale ja musze pomóc krwiakowi zniknąć wiec musze spróbować.. Chłopak dzielny, nawet troszkę większy wiec nic nie hamuje jego wzrostu. Do tego wyraźnie czuje ruchy wiec raczej ma się dobrze mimo krwiaka. Gorzej z moją psychika...fakt że jestem teraz w domu jak warzywo jest dołujący sam w sobie. Mąż musi robić za mamę, tatę, kucharkę, sprzątaczkę i wiele innych... w między pracując
 
Może nie z endo A z niestandardowa reakcja na lek A lekarza z dooooopy.
Ja mam problem z przyswajaniem prog I mam dawki końskie ale w nowej klinice wyłapali to przed 1 transferem bo robią taką próbę przed transferem bierzesz Estrofen standard 9-12 tv kontrola i dołączają prog standard utrogestan 800 mg po 3 dniach badasz potem dokładasz lub nie i w 5 dniu badasz i odstawiasz wszystkie leki .Wtedy wiedza czy jesteś standardowa 🤣🤣🤣🤣🤣czy wyjatkowa 😉
Dostajesz okres i zaczynasz przygotowania od nowa .
Ja na standardowej dawce prog miałam 6 ....A minimum to 10
Na dawce z kosmosu miałam 14 mimo że chcieliśmy osiągnąć 20 bo przewidywali spadki ( które miałam w obu ciazach w 8dpt )
Fajnie to wymyślają. U mnie endo 10 mm w zupełnosci wystarczyło.
 
A ja myślę że jednak możesz mieć świeży transfer, ja miałam ponad dwa proga i estradiol 7 tyś i miałam świeży transfer. Dodam że udany😄
A wiesz @Natsnats dlaczego? Bo w novum są inne jednostki 😀 trzeba je przeliczyć. Więc myślę że lekarz wie co robi i napewno nie chce dla ciebie źle ♥️
Twoj progesteron to zaledwie 0,75.
Więc jak najbardziej nadaje się do transferu.

Witam się po długiej przerwie. Jak patrzę w kalendarz porodów to az przecieram oczy. Ale dziewczyny szalejecie. Pięknie ❤️
Ja we wrześniu urodziłam i w kwietniu wracam już po rodzeństwo 😊
Trzymam kciuki za walczące ✊
Powiem wam że warto być wytrwalym bo w końcu się udaje. Dla niektórych ta droga jest trochę bardziej wyboista ale na końcu czeka piękna nagroda 👶
A wiesz, ze już się nawet zastanawiałam czy oni nie mają innych jednostek bo przecież to niemożliwe żeby tak dobra klinika takie rzeczy robiła 🤔 ja miałam jeszcze kolejna dawkę leków po tych wynikach a lekarz mówił, ze już jestem na granicy wiec nie bardzo chce próbować ze świeżym transferem...muszę się wyciszyć i zregenerować ale dziękuje za info ❤️
 
Trochę to dziwne że ten lekarz bez badań już jest taki pewny swojego 🤔. Moja "macica" też odrzuca zarodki i NK mam w normie, choć tylko z krwi badałam.
Ale lekarz zalecił ci accofil dopiero po wynikach badań ,tak? A nie że chce dać w ciemno?
Dlaczego nie używasz przecinków? Bez obrazy, tak tylko pytam, bo ciężko się czyta 🙃
Ja miałam im vitro w piątek, jestem w Invicta Bydgoszcz a na Rajskiej miałam et. I też miałam scratching, wlew z osocza dwa dni przed a tevagrastim biorę od 6 dni przed transferem.
 
Hej dziewczyny jest ktoś teraz po transferze ??? Macie może jakieś objawy np był brzucha tak jak na okres , wzdęcia itp ?? Może są dziewczyny które miały takie objawy i są w ciąży ?
Też jestem ciekawa bo też.mam takie skurcze jak na okres. Boje się że to objawy faktycznie okresu
 
reklama
Do góry