reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiedział, że przy tak dobrych zarodkach to dziwne że nie ma implantacji i że ten lek w tym pomaga. Pytałam się o skutecznośc a on, że nie jest wyliczone procentowo, ale jest potwierdzone, że działa 🤔. Ja mam endometrium młodsze ogniskowo w 7 dobie (czy to oznacza, że mam przesunięte okno implantacyjne?)
 
Bydgoszcz i doktor A. W Gdańsku tylko transfery
Iza myszko moja czy Ty jesteś zadowolona z Augustyniaka? Jak wygląda wizyta kwalifikacyjna bo ja jutro jadę i USG ma robić połozna, trochę dziwne, że nie on, bo on ma dzwonić o 13,30 do mnie i mamy porozmawiać co dalej...
 
Też jestem ciekawa bo też.mam takie skurcze jak na okres. Boje się że to objawy faktycznie okresu
Niektóre dziewczyny mają takie skórcze więc nie ma co się martwić
Ty też bierzesz ten lek podobny do acoffil ja też mam go mieć ale ja miałam implantację zarodków mi mówił że na NK to też działa 🤔
 
Powiedział, że przy tak dobrych zarodkach to dziwne że nie ma implantacji i że ten lek w tym pomaga. Pytałam się o skutecznośc a on, że nie jest wyliczone procentowo, ale jest potwierdzone, że działa 🤔. Ja mam endometrium młodsze ogniskowo w 7 dobie (czy to oznacza, że mam przesunięte okno implantacyjne?)
Pierdu,pierdu...pan doktor zaklada u wszystkich brak ĶIRow odpowiedzialnych za implantacje i mysli ,ze accofilem zdziala cuda,bez badan .Nie ma zadnych badan klinicznych ,ktore by to potwierdzily i podejrzewam ,ze nigdy ich nie bedzie.Jest taki niem lekarz prof Würfel, ktory wylonil teze,ze czynnik wzrostu ma wplyw na receptywnosx endometrium.Ja tego absolutnie nie neguje,bo moze miec i racje i lek mogl pomoc wielu parom zajsc w ciaze.Ale dlaczego ,to pan doktor zapisuje jak witaminy? Tego nie tozumiem.
Co do twojego endo,rozumiem ze robilas Era test? Bo wychodzi ze jest przesuniete do tylu.
 
reklama
@Caro♤♤♤♤ ja też!!! Czekam na dobre wieści!! Od 4 spać nie mogę shit....
To co ja mam powiedzieć;).
Nie dość że nie mogłam zasnąć to i o 5 pobudka ;).
Czekam na tą betę jak na skazanie.
Jeszcze w pracy lawirację , jakieś likwidacje ,zamiany ,zestresowałam się wczoraj i wyrzuty sumienia potem miałam ;(
 
Do góry