reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć
Mam pytanko biorę teraz jeszcze Luteine dopochwowo i zawsze przy wydziaganiu patyka jest on w takiej brudnej wydzielinie.Ogolnie na podpasce nie widze zadnych plamien ,tylko na tym patyku cos zawsze jest.Powinnam zadzwonic do lekarza czy to normalne przy luteinie.podbrzusze mnie nie boli,ogolnie czuje sie ok.
Ja mam właśnie takie brudzenie po progesteronie besins. Po nocy np trochę i kilka razy w ciągu dnia ( tez po aplikacjach bo są 3x dziennie jeszcze) na początku się obawiałam ale pani dr sprawdzała i wszystko ok.
 
Jeśli mogę zapytać to jaki miałyście odstęp od zabiegu Et do następnego albo od stymulacji do stymulacji ?oczywiście jeśli komuś nie wyszło za 1 razem i musiał walczyć dalej ❤️🤰
Od stymulacji do stymulacji jest jakaś przerwa, chyba 2 miesiące ?niech ktoś poprawi, jeśli się mylę. Mój lekarz daje miesiąc przerwy po nieudanym transferze, po poronieniu samoistnym też miesiąc ale ja miałam 2 miesiące przerwy gdyż po miesiącu mój organizm był tak słaby, że podczas owulacji, w kolejnym cyklu, nie pekl pęcherzyk i zrobiła się torbiel, na szczęście wchlonela się tuż po okresie.. Także dużo zależy od organizmu
 
Jeśli mogę zapytać to jaki miałyście odstęp od zabiegu Et do następnego albo od stymulacji do stymulacji ?oczywiście jeśli komuś nie wyszło za 1 razem i musiał walczyć dalej ❤️🤰
U mnie było długo raczej, bo zawsze coś... Generalnie między stymulacjami 3 miesiące. Jeżeli chodzi o transfery mrożonych zarodków można już teraz i tak dziewczyny podchodzą co miesiąc do kriotransferu.
 
Integrins are adhesion molecules present in endometrial, decidual, and extravillous cytotrophoblast (EVCT) cells. They participate in cell-cell adhesion as well as in adhesion between cells and components of the extracellular matrix, and they play an important role in the endometrial phenotype change that occurs during the secretory phase, the first stage of implantation.
czyli są w endonetrium jak i w trofoblascie zarodka, jego wewnętrznej części ufff ale się naszukałam. No i odpowiadają za implantację.


będę musiała podpytać lekarza jeśli będzie szukał przyczyn braku ciąży u mnie
 
reklama
Do góry