reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja jestem juz po transferze i czekam u mnie w rodzinie wie tylko mama a u meza w rodzinie nikt bo to wdlug rodziny meza grzech bo są strasznie wierzacy
Fionka,a musicie sie tym chwalic.? Normalnie,tez sie nie opowiada jak to dzieciatko zostale poczete.
.Nie psuj sobie tego pieknego czasu na takie rozkmniy.
Niestety nie z kazdym mozna ten temat podejmowac,pytanie czy trzeba?
 
reklama
Dziewczyny, jest trochę lipa. Pobrali tylko 7 komórek i doniero sprawdzają ile dojrzałych. Właśnie wychodzę i jadę do domu.
Spodziewałam się innego wyniku [emoji17]
Ok tez myslalam, ze wyciagna wiecej, ale z tego spokojnie moga byc 4 blastki wiec poki co no stress. To bedzie trudny tydzien, zaopatrz sie w duza ilosc czekolady i jedziemy.
Ma byc dobrze!
 
Błagam Cie modelko ekstra noga brzusio, włoski falowane widzę jak aksamit i ta firaneczka na ciele mmm... Ciekawe kto się bardziej jarał - chłop czy fotograf :D
Noga w kolanach i kostkach popuchnieta, wlosy od fryzjera a firanka fotograf-KI ;) Pelna porfeska taka sesja - nie ukrywam ze koszt jest spory ale WARTO - smiechu przy tym co nie miara jak widzisz swojego meza ktory probuje niemalze jak CHANDLER z Friends wykrzesac szczery i niepozowany usmiech a wychodzi jak 😂 😂 😂
 

Załączniki

  • śmiesznego-uśmiechu-orangutan-małpi-pozować-39399150.jpg
    śmiesznego-uśmiechu-orangutan-małpi-pozować-39399150.jpg
    208,4 KB · Wyświetleń: 67
Noga w kolanach i kostkach popuchnieta, wlosy od fryzjera a firanka fotograf-KI ;) Pelna porfeska taka sesja - nie ukrywam ze koszt jest spory ale WARTO - smiechu przy tym co nie miara jak widzisz swojego meza ktory probuje niemalze jak CHANDLER z Friends wykrzesac szczery i niepozowany usmiech a wychodzi jak 😂 😂 😂
Dobrze ze nie wzielas zastepstaw jak w przypadku Moniki😁😁😁
Czyli fotograf daje tez stroje?Ja mysle o takiej sesji ale jakos w maju bo narazie maly brzuch
 
Dobrze ze nie wzielas zastepstaw jak w przypadku Moniki[emoji16][emoji16][emoji16]
Czyli fotograf daje tez stroje?Ja mysle o takiej sesji ale jakos w maju bo narazie maly brzuch
Tak daja stroje i przynajmniej mi tak mowiono, najlepiej taka sesje robic miedzy 30 a 35 tyg ciszy kiedy brzuch juz jest duży, a Ty jeszcze w miarę na chodzie. No i wielu fotografow sprzedaje zestawy - sesja brzuszkowa + sesja newborn ok 10-14 dnia zycia noworodka. Warto sie zdecydowac, bo wychodzi lepiej cenowo.
 
Dziewczyny, jest trochę lipa. Pobrali tylko 7 komórek i doniero sprawdzają ile dojrzałych. Właśnie wychodzę i jadę do domu.
Spodziewałam się innego wyniku 😔
7 to wspaniały wynik, widzisz u mnie pobrali aż 16 z tego tylko 3 doszły do 5 doby. Pamiętaj że nie ilość a jakość się liczy ❤️ ja tam jestem dobrej myśli i wierzę w to ze w tych 7 wspaniałych komórkach jest Twoje maleństwo, a może i 2 maleństwa 🤔 i już niedługo będziesz mówić że wszystkie tu na forum miałyśmy rację 😘😘❤️ tak szczerze powiem ze tez bym chciała żeby mi pobrali 7 a nie np. Jak wcześniej 16 bo im ich więcej tym gorsze są jakościowo. Głowa do góry i nie smutaj. Będzie dobrze ✊✊✊✊✊ i już niedługo będziemy razem z ogromnymi brzuchami , wymieniać się ciążowymi dolegliwościami 🤣🤣😍😍😍😍 zobaczysz ✊✊✊✊✊✊
 
Dobrze ze nie wzielas zastepstaw jak w przypadku Moniki😁😁😁
Czyli fotograf daje tez stroje?Ja mysle o takiej sesji ale jakos w maju bo narazie maly brzuch
Ja nie do konca bylam przekonana do takiej sesji ale mnie Łukasz namowil w zamian za to ze on tez bedzie w niej uczestniczyl ;) U mnie Pani fotograf zyczy sobie zeby to byl od 28 - 32 tygodnia ciazy bo wtedy brzuszek ma najladniejszy ksztalt i ty sie podobno w miare dobrze czujesz ;) Sukienki i inne stroje masz zapewnione. Ja poszlam do fryzjera i kosmetyczki. Dostalam kilka zdjec na polotnie jedwabnym no i oczywiscie cyfrowe. Mam tez takie w czarnej sukni na czarnym tle. Ona sama mnie ustawiala i caly czas gadala ;)
 
reklama
Cała noc nie przespałam, jak sobie pomyślę że z moim malym cudem może coś się dziać to mi sie tak niedobrze robi że mam wrażenie że serce mi pęknie...
Czekam na telefon ze szpitala kiedy mnie wezmą na usg... Błagam Boga o to aby z moim maleństwem było wszystko dobrze.. Nic więcej nie chce, tylko żeby ona urodziła sie zdrowa ✊
Musisz myśleć pozytywnie !! Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła do połóznej i nie katowala się dłużej ....myślę ,że niepotrzebnie . Bo zanim że szpitala sami zadzwonią ,to Ty kobieto osiwiejesz cała
 
Do góry