reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Evela.6 nie wiem czy pominęłam ale z niecierpliwością czekam na Twój wpis. Kiedy transfer??? Bo co chwile odświeżam forum i nic nie widzę. Pochwal się bo jajko zniosę 😘😘😘❤️ @zrezygnowana, @sksk, @bazylia128 dziewczyny na Wasze wpisy też czekam z niecierpliwością ❤️ ruszajcie z lawina pozytywnych wiadomości 🙏🙏 @Zebra1234 po ciuchy gratuluję kochana 😘😘❤️ zazdroszczę 😔 rośnijcie zdrowo 😘😘😘❤️
 
Dziewczyny wracam powoli do gry
emoji16.png

Wlasnie skończyłam rozmowę z docentem P. dostałam zielone światło, nie potrzebuje szczepień ani innych.
Moje wyniki tłumaczą moje niepowodzenia i nawet ciążę pozamaciczna.
Powinno pomóc włączenie leczenia chwilę przed transferem i od razu po nim.
Accofil, encorton i heparyna.

A na dodatek udało mi się umówić wreszcie do dr Z w No.um na 11.01 na wizytę wstępna.
Wszystko układa się wreszcie w jakiś plan
emoji106.png
Przepraszam że pytam ale dobrze zrozumiałam Twój post, że kłopoty w immunologii mogły mieć też wpływ na ciążę pozam ?? Ja też mam takie kłopoty w tej dziedzinie i też jestem po ciąży pozam( naturals;) ) zaciekawiło mnie co powiedział Ci P. Ale leki do transferu fakt będę miała te same o których piszesz :) życzę powodzenia by tym razem się udało :)
 
czesci dziewczyny ;) ja juz po 10:00 bylam po ale musialam swoje odespac ;) U nas wszystko pieknie 💓 💓 💓 Natalia jest zdrowa dziewczynką, sredniej wielkosci - ani mała ani duza ale badzo zdrowa 😍😍😍 Dzisiaj juz 380 gramow, 20 tydzien i 5 dzien ;) Troche mnie w poniedzialek moj ordynator wystraszyl bo jemu wycodzila znowu o prawie tydzien mlodsza ale widocznie zle ja wymierzyl wiec nie ma co sie sugerowac. Dzisiaj wyszlo dokladnieco do dnia zgodnie z transferem 😍😍😍💓💓💓💓 Zostala bardzo mocno przebadana, mozg, jakie sploty, przeplywy, serduszko bardzo dlugo, wszystkie narzady anatomicznie, pepowina i jej przeplywy, łozysko, wody owodniowe, stopki ktorymi caly czas mocno machala, szyjka macicy - lekarz nie mial zadnych uwag ;) Natalia ma tez zalozona karte w Gameta hehehehheulożona byla główka w dół i raczka zakrywala buzke, nie chciala sie pokazac, a pozniej zrobila fikołka i sobie siedziala ;) Jest cudowna. Dziewczyny to co sie teraz dzieje to jest dla mnie prawdziwy CUD - lekarz sam ja okreslil jako CUDOWNE DZIECKO - bylo bardzo blisko katastrofy ale pokazala wszystkim jaka jest silna !!!!! Nastepne badanie genetyczne za 9 tygodni w 30 - 31 tygodniu, tymczasem @Evela.6 prosze o wpisanie wizyty u lekarza prowadzacego na 14.12 ;) A teraz juz czekam spokojnie na swieta - za dwa tygodnie ubieram choinke 💓💓💓
 
@Evela.6 nie wiem czy pominęłam ale z niecierpliwością czekam na Twój wpis. Kiedy transfer??? Bo co chwile odświeżam forum i nic nie widzę. Pochwal się bo jajko zniosę [emoji8][emoji8][emoji8][emoji3590] @zrezygnowana, @sksk, @bazylia128 dziewczyny na Wasze wpisy też czekam z niecierpliwością [emoji3590] ruszajcie z lawina pozytywnych wiadomości [emoji120][emoji120] @Zebra1234 po ciuchy gratuluję kochana [emoji8][emoji8][emoji3590] zazdroszczę [emoji17] rośnijcie zdrowo [emoji8][emoji8][emoji8][emoji3590]
Kochana za tydzień w czwartek[emoji3059] dopiero wróciłam do domu, pracując nawet na poczekalni w klinice bo mam ogrom pracy [emoji85]
 
reklama
Do góry