reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny jak ja wam wszystkim dziękuję ... takiego wsparcia jak wy :) to nikt mi nie udzieli , z wami to ja chyba wygram wszystkie wojny świata , a i sama stanę w rzędzie jak będzie trzeba komuś podać łapkę i pomóc dobrym słowem, aż sie wzruszyłam , d z i ę k i ogromne !!! , jeszcze nic nie wiem , nie miałam jednak odwagi iść na betę... jak coś będę wiedziała to dam wam znać , kochane jesteście ...
 
reklama
DODORA- czy mam rozumieć, że wredna @ się jeszcze nie rozkręciła?? Może jest jeszcze jakaś iskierka nadziei??
Żeby się udało...Żeby się udało...Żeby się udało...Żeby się udało...Żeby się udało...Żeby się udało...Żeby się udało... -
to taka sobie mantra ;-)
Dziewczyny, powiedzcie mi taką rzecz: jeśli transfer miałam w sobotę rano (godz.9.30) to mam ten dzień liczyć jako 1 dpt czy liczyć dopiero od niedzieli ?? Psia krew- nadal nic nie czuję!
 
dziewczyny @ się nie rozkręciła ale byłam dziś na becie 1.22 w 10dpt , chyba już nie ma co mieć nadzei ale póki krew się nie poleje to będe głupio wierzyc , że może jakimś cudem..... Okres spóźnia mi się jakies 2,3 dni i nie wiem o co chodzi, czy może luteina wsztrzymuje @ ? Pierwszym razem dostałam @ dokładnie 28 dc. tak jak przypadało , a teraz nic. Może słyszałyście o takich przypadkach ,że w 10 dpt beta mniejsza niż 5 , a potem rosła i pokazała ciążę ? Czy już nie robić sobie niepotrzebnie nadziei ???
ma-mi tak dokladnie to nie wiem czy godzina transferu tak rano coś zmienia , wydaje mi się , że nie i chyba powinnaś liczyć dzien tranzferu jako dzien 0
ma-mi , ewelina- trzymam za was OGROMNE kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby wam się udało !!!
 
Dzięki dziewczyny - czyli liczę od niedzieli... Kurcze a już chciałam sobie trochę przyspieszyć dzień bety ;))
Dodora - nie znam takich przypadków więc nie pomogę, ja poprzednim razem robiłam betę w 28 dniu cyklu- wyszła poniżej 1 więc lekarz kazał odstawić luteinę i duphaston i powiedział, że wredna przyjdzie w ciągu 2-3 dni i tak się stało... Więc myślę, ze musisz czekać i zrobić betę w 14dpt - dopiero na tej podstawie coś wywnioskujesz- oby się udało, oby się udało, oby się udało...........Jeszcze jest nadzieja :)
Dzięki wielkie za kciukasy- żeby jeszcze udało mi się przegonić te czarne myśli... Pozdrowionka
 
lolitka - miałam nadzieję , że mi cos na ten temat powiesz , tak myslałam , ze nic z tego ale warto zapytać , no cóż , trzeba się otrząsnąć i próbować znowu.... do trzech razy sztuka. A ty kiedy próbujesz swój czwarty raz ?
 
dziewczyny @ się nie rozkręciła ale byłam dziś na becie 1.22 w 10dpt , chyba już nie ma co mieć nadzei ale póki krew się nie poleje to będe głupio wierzyc , że może jakimś cudem.....

Dodora,
ja tez miałam ciągle nadzieję: w 10dpt miałam 5,8 co wg niektórych norm teoretycznie mogło oznaczać sukces. Oczywiście nic z tego nie wyszło, ale wiesz, przekułam te porażkę na sukces: taka beta oznacza że cos się jednak działo, a to juz coś, co nie? Trzymam kciuki za twój następny sukces!!! Trzymaj się ciepło.

A tak w ogóle to was dziewuszki pozdrawiam; rzadko piszę bo u mnie nic sie nie dzieje (czekam na histeroskopię- początek sierpnia) ale was tu podczytuję i pewnie niedługo wrócę na dłużej :)
Pozdrowienia, nie napisze że gorące bo się upieczemy ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hello Laski
Ja dzisiaj dzwoniłam do Novum i mój zarodek (4-ty który był rozmrożony) obumarł. I lekkiego doła złapałam, że może te w brzusiu też obumarły. Dupa blada:) Wkurzona jestem:)

Dodora
niestety wydaje mi się że taka beta w 10 dpt to troszkę za mała. Przykro mi:)

Mami
zdecydowanie sobota to dzień 0, dopiero niedziela to 1 dpt. Wiem Kochana że się dłuży, mnie tak samo:)
 
reklama
dodora
nadzieja umiera ostatnia....

u mnie - nie wiem, zobaczymy. troche sie dzieje u mnie i jakos czasowo moze to sie rozwlec nawet do 6 miesiecy. ale sie zobaczy. w najlepszym przypadku za 2 miesiace ale szanse na to sa nikle
 
Do góry