reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nic się nie bój. Najwyżej odracza Ci transfer i dobrze bo będzie miał czas Twój organizm na wyciszenie. Da się przez to przejść.

Witam
jeszcze przed punkcją lekarka mi powiedziała że odraczamy transfer...
Jestem już po punkcji...wszystkich komórek było 18, ale niestety tylko 5 okazało się prawidłowe 😔
teraz czekam na wieści co dalej...
 
reklama
WOW @Laurka2019 kochana !!!!!! Dzisiaj ten dzien!!!!! Jak ten czas szybko leci - pamietam twoje zastrzyki 😘 😘 😘 Poprosimy o zdjecie coreczki 😘😘😘 Trzymamy ✊✊✊
Hej,my juz dziś swietujemy 10 dni juz♥️
nasza Milenka urodziła sie 20/10/2020 przez cc
Jest cudowna, ładnie je i bardzo uszczęśliwia rodziców.
Byloby znacznie łatwiej gdyby ktoś 7 lat temu mi powiedział ze tyle Nam zajmie walka o to małe-WIELKIE szczęście,ale nie żałujemy żadnej decycji,bo efekt jest CUDOWNY.

DZIEWCZYNY NIE PODDAWAJCIE SIE!
7lat starań-3 inseminacje, 3 pełne stymulacje, 3 transfery,tyle trzeba było zeby Nasza córunia pojawila sie wsrod Nas.
 

Załączniki

  • IMG_20201029_100420.jpg
    IMG_20201029_100420.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 121
Hej,my juz dziś swietujemy 10 dni juz♥
nasza Milenka urodziła sie 20/10/2020 przez cc
Jest cudowna, ładnie je i bardzo uszczęśliwia rodziców.
Byloby znacznie łatwiej gdyby ktoś 7 lat temu mi powiedział ze tyle Nam zajmie walka o to małe-WIELKIE szczęście,ale nie żałujemy żadnej decycji,bo efekt jest CUDOWNY.

DZIEWCZYNY NIE PODDAWAJCIE SIE!
7lat starań-3 inseminacje, 3 pełne stymulacje, 3 transfery,tyle trzeba było zeby Nasza córunia pojawila sie wsrod Nas.
Jakie cudo ❤️ słodka jest
Dziękuję, że to wszystko napisałaś ☺️
 
Hej,my juz dziś swietujemy 10 dni juz♥
nasza Milenka urodziła sie 20/10/2020 przez cc
Jest cudowna, ładnie je i bardzo uszczęśliwia rodziców.
Byloby znacznie łatwiej gdyby ktoś 7 lat temu mi powiedział ze tyle Nam zajmie walka o to małe-WIELKIE szczęście,ale nie żałujemy żadnej decycji,bo efekt jest CUDOWNY.

DZIEWCZYNY NIE PODDAWAJCIE SIE!
7lat starań-3 inseminacje, 3 pełne stymulacje, 3 transfery,tyle trzeba było zeby Nasza córunia pojawila sie wsrod Nas.
Przesłodki maluszek. Gratuluję cudownej córeczki ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
Jesteście potwierdzeniem tego, że warto walczyć, nawet kiedy wydaje się, że nie ma to sensu :)
Jeszcze raz serdecznie Ci gratuluję i życzę spokojnych nocy 🤗
 
Nie wierze w to co czytam....😊😊😊

 
Nie wierze w to co czytam....😊😊😊

Wkoncu milczący Pan się za robotę wziął, oby z tego wyszło coś pozytywnego ✊✊
 
Cześć, dziewczyny!
U mnie dzisiaj 8 dpt 3dniowych zarodków. Od wczoraj czuję takie dziwne kłucie, ciągnięcie w macicy, niby jak na @ a jednak trochę inne. Czy to normalne? Chciałam jutro zrobić sikanca i zastanawiam się, czy test może już coś wychwycić (Jeśli jest co)?
 
reklama
Nie wierze w to co czytam....😊😊😊

Wprowadził tzw kozę, czyli jedno wielkie nic. Im chodzi o eliminacje aborcji z powodu zespołu Downa. W zasadzie jest to najczęstsza wada, która zresztą różnie może wyglądać. Czy jednak inni mają za nas wybierać i decydować.
 
Do góry