reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a tak się zastanawiam. Bo mam wizytę we wtorek, miałam dostać już leki na stymulację. Czy to możliwe, jeśli wczoraj dostałam @ po braniu tabletek anty? Jestem na zastrzykach z gonadotropiny czy jakoś tak.
W sensie, przy inseminacji leki zaczynałam brać w pierwszych dniach @...
Czy coś źle zrozumiałam, czy dzięki zastrzykom nie ma znaczenia kiedy wizyta dokładnie? Bo przecież wiedział, że na wizycie nie będę w pierwszych dniach @...
Powinnam dzwonić do kliniki i prosić o kontakt z lekarzem?
A jakim protokołem idziesz? Długim czy krótkim?
 
reklama
mam pytanie jesli chodzi o werfikacje bo sa 3 która już daje nadzieje .? że małe bąbelki sa ze mną . jestem dzis 2 dzień po zabiegu i co jakiś czas mam skurcz. a nospe biore tak jak mi lekarz przepisał . nawet herbate rumiankowa pije . boje sie ze to zły juz znak
 
mam pytanie jesli chodzi o werfikacje bo sa 3 która już daje nadzieje .? że małe bąbelki sa ze mną . jestem dzis 2 dzień po zabiegu i co jakiś czas mam skurcz. a nospe biore tak jak mi lekarz przepisał . nawet herbate rumiankowa pije . boje sie ze to zły juz znak
Z tego, co czytałam, to takie skurcze są normalne. Więc nie nakręcają się, będzie dobrze 🙃
Chciałabym być już na tym etapie.
 
reklama
Ja też długim jechałam to na początku antyki, później gonapeptyl, później menopur. Przed punkcja że względu na możliwość hiperki miałam dostinex.
 
Do góry