reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Myśle, ze trudno jest to uregulować prawnie i każda klinika może podchodzić inaczej. W takiej sytuacji robienie PGS nie wiele dla kogoś takiego jak ja zmienia, bo jeżeli nie chcesz oddać do adopcji to muszisz kiedyś po nie wrócić. I niby można znaleźć sposób, bo Polak kreatywny jest. No ale wkurzające nasze realia w PL.
Obawiam sie ze lepiej nie bedzie....dobrze ze sa Czechy za sciana w sumie.
 
reklama
Niby nie moja wina, ale i tak zadaje sobie pytania czy mogłam coś zrobić lepiej, mniej pracować, bardziej się oszczędzać... Czuję się jakby mi się świat zawalił [emoji17]
Mam tylko nadzieję, że obu nam się uda podejść do kolejnego transferu w grudniu..
Kochana zarodek byl chory i chocbys stawala na glowie po transferze nic by tego nie zmienilo !!! Trzymaj sie ;)
 
Ja dziś w domku, będę się kurować. Mąż wczoraj robił rosół mamyginekolog :-D Po 23:00 jeszcze jedliśmy i mnie mega rozgrzał 😍 Dziś na śninadanie też już rosołek wciągnełam :rofl2: I idę się położyć.


Zrób sobie jeszcze układ krzepnięcia, jest to dość tanie badanie, mi z genetycznych wyszła zakrzepica a łącznie z morfologią podstawową co miesiąc robię układ krzepnięcia i jest ok

To tylko taka nazwa jest? Ja robie jakieś 2 badania, ale nawet nie umiem ich powtorzyć, bo jedno i drugie to dlugie zdanie, ale jedno to coś protrombina itp 🙈 Nie znam się na tym właśnie.

Ja też myślałam że nie będę w stanie sama... To dla mnie straszne - igła w ciele. Zawsze mąż mi robił zastrzyki, a ja stałam czy leżałam z zaciśniętymi oczami i rękami i czekałam kiedy to się skończy... Aż raz pokłóciliśmy się bardzo i powiedział że nie zamierza mi tego zastrzyku zrobić... Bardzo to przeżyłam, ale zrobiłam go sama. Od tamtej pory zawsze robiłam sama, nawet jeśli on chciał. I muszę powiedzieć, że mniej inwazyjne to jest dla mojej psychiki, bo skupiam się na zadaniu, które muszę wykonać....

Ja to chyba bym jechała, żeby ktoś mi gdzieś zrobił :szok: Ja nawet nie zrobilam sobie testu z apteki kiedys na helicobacter, bo to igła, mąż mi chciał zrobić, żeby mnie patrzyła, ale wtedy jeszcze on nie robił mi nigdy, więc się bałam i do dziś nie zrobiłam:rofl2: Bo dla mnie najgorsze wkłuć sobie igłę :no2::szok:
 
Kochana zarodek byl chory i chocbys stawala na glowie po transferze nic by tego nie zmienilo !!! Trzymaj sie ;)

@KarolaJ dokładnie tak, mi kiedyś jakiś lekarz powiedział, że natura sama eliminuje wadliwe zarodki. Wiem, że łatwo mi to pisać. Ale ja sama sobie tak tłumaczę, że 8 lat temu musiało być coś nie tak, że tak się wydarzyło u mnie i poroniłam. Że lepiej we wczesnej ciąży, niz jakbym już chodziła z dużym brzuchem, czekala na poród i wtedy to by się stało... Dlatego teraz jeszcze cały czas czekam na rozwój sytuacji bo 8 lat temu dokładnie w tym czasie się nie udało :no2: To juz na zawsze zostaje w psychice 🙁
 
Ja dziś w domku, będę się kurować. Mąż wczoraj robił rosół mamyginekolog :-D Po 23:00 jeszcze jedliśmy i mnie mega rozgrzał 😍 Dziś na śninadanie też już rosołek wciągnełam :rofl2: I idę się położyć.




To tylko taka nazwa jest? Ja robie jakieś 2 badania, ale nawet nie umiem ich powtorzyć, bo jedno i drugie to dlugie zdanie, ale jedno to coś protrombina itp 🙈 Nie znam się na tym właśnie.



Ja to chyba bym jechała, żeby ktoś mi gdzieś zrobił :szok: Ja nawet nie zrobilam sobie testu z apteki kiedys na helicobacter, bo to igła, mąż mi chciał zrobić, żeby mnie patrzyła, ale wtedy jeszcze on nie robił mi nigdy, więc się bałam i do dziś nie zrobiłam:rofl2: Bo dla mnie najgorsze wkłuć sobie igłę :no2::szok:
jak powiesz w laboratorium układ krzepnięcia to będą wiedzieli o co chodzi, ale w skład tego badania wchodzi PT, INR, APTT
 
reklama
Dziewczyny a tak się zastanawiam. Bo mam wizytę we wtorek, miałam dostać już leki na stymulację. Czy to możliwe, jeśli wczoraj dostałam @ po braniu tabletek anty? Jestem na zastrzykach z gonadotropiny czy jakoś tak.
W sensie, przy inseminacji leki zaczynałam brać w pierwszych dniach @...
Czy coś źle zrozumiałam, czy dzięki zastrzykom nie ma znaczenia kiedy wizyta dokładnie? Bo przecież wiedział, że na wizycie nie będę w pierwszych dniach @...
Powinnam dzwonić do kliniki i prosić o kontakt z lekarzem?
 
Do góry