reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niezawodna jest. 1 łyżka od zupy na pół szklanki wody i płuczesz. Najgorsze anginy tym leczyłam i dzięki temu nie miałam zapaleń ucha. Wiadomo pyszne to to nie jest, ale pomaga ;)
Nie słyszałam o tej metodzie ale sprawdzę w PL sklepie czy mają wodę utleniona bo mi zawaliło gardło i nic nie pomaga a w pn do PL lecę [emoji85]
 
No ok juzpisze ;) U mnie to od samego poczatku to slabo wyglada jakbym miala wzdecie ;) @zrezygnowana kochana ja tez wlasnie znam kilka osob po kotrych od razy widac ciaze a u mnie to taki ten brzuszek na wysokosci pepka sie zrobil taki spiczasty ;) Wiec too nie prawda jak mowia ze na dziewczynke wchodzi w ciebie a na chlopaka masz pilke - wyglada na to ze bede miala wlasnie taka pileczke ;) I tak na szybko sie jeszcze zapytam ;) O CO CHODZI Z TYMI PEPKAMI W CIĄŻY ;) Jak patrze na jakies zdjecia to te kobiety maja takie wystajace pepki 😂 😂 😂 One pozniej tak wychodza u kazdej? JA nie chce tego ;) Czy to sie pozniej jakos wessie czy tak zostaje? I kiedysie robi ta linia na brzuchu? U mnie oczywiscie brak jeszcze jakichkolwiek ruchow.
U mnie pępek został na swoim miejscu, moze tylko sie w boki rozciągnął podczas rosniecia brzuszka:-) :) a ta linia tez jeszcze mi sie nie pojawila a to juz 36 tydzien:confused::-) :) w poprzednich dwoch ciążach również jej nie mialam
 
reklama
Do góry