reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
gosia - prawidłowy przyrost to około 60% a Ty masz nawet lekko ponad 60 wiec jest jak najbardziej OK. Książkowy :) Gratuluję Ci ciąży!!!
 
za 2 tygodnie mam wizyte dopiero to troche późno jak myslicie mam jeszcze zrobić progesteron i bete?? bo lekarz mi nic nie zalecił ale powiedział ze przyrost dobry więc jestem uspokojona
 
Gosia ja robiłam betę w 9, 12,17,24 dpt + testy codziennie, ale lekarz powiedział, że bez sensu. Mnie to uspokajało. Za 2 tygodnie to już będziesz ♥ słyszała
 
za 2 tygodnie mam wizyte dopiero to troche późno jak myslicie mam jeszcze zrobić progesteron i bete?? bo lekarz mi nic nie zalecił ale powiedział ze przyrost dobry więc jestem uspokojona

2tyg to dlugo strasznie. Ja mialam sprawdzane hormony po tygodniu... W sumie chyba lepiej miec wieksza kontrole nad tym progesteronem. Ja mialam progesteron 400 wiec sprawdzalam czy chociaz troche spadl... No i spadl do 330 :)) ale ja lekow zadnych nie biore. Moze twoj lekarz zalozyl ze wdzystko u ciebie ok i jesli bierzesz iles tam lutein dziennie to nic zlego tam sie nie bedzie u ciebie dzialo... W sumie pewnie nie wytrzymasz i pojedziesz sprawdzac ;)
 
fajnie jak bym usłyszła juz serduszko pewnie zrobie jeszcze bete bo tak jak mówicie raczej nie wytrzymam progesteron tez pewnie zrobie wezmę sobie skierowanie od lekarza odemnie z miasta to bedzie za darmo teraz następne 2 tygodnie czekania straszne to czekanie jest:-)
 
reklama
Oj dziewczyny co ja bym bez Was zrobila:) Dziekuje za wsparcie od samego rana... za wszystkie kciukasy i moc fluidkow - niech beda ze mna:-)

Lawendowy - twoj buziak jest przeslodki:-D

Gotadora - no to ja sie odwzajemniam i moc kciukasow za twoja betke - ale napewno bedzie mega

Domat - spodobala mi sie twoja ksywka "baczek" dobrze sie sklada bo plasterek mam z motylkami i pszczolkami:)

Gosia - super przyroscik no i mam nadzieje ze za dwa tygodnie juz uslyszysz ten niesamowity dzwiek bicia serduszka:)

No nic dziewczyny pomalu mialabym sie szykowac... nie moge uwierzyc ze to juz dzisiaj ale sie wyczekalam... za dwie godzinki zaczynamy - buziole ogromne, odezwe sie pozniej .... milego dnia dla wszystkich
 
Do góry