reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kinga, Milagros, Madzialenak, Mikimo, Gosia dzięki dziewczyny za odp. Tak własnie zrobię pójdę 3 i 6 dpt a później już zbadam betę wg zaleceń lekarza, co do progesteronu to ile powinien wynosić, w tych dniach po transferze?Ja przyjmuję 3x2 duphaston i 3x2 luteina dopochwowa. Dawka dwukrotnie większa niż przy pierwszym transferze.


Jesteście skarbnicą wiedzy:tak:


Mania
, szczerze powiem ja po punkcji czułam się fatalnie, miałam hiperke i źle zniosłam narkozę, w sumie trwało to 5 dni, 6 już wróciłam do pracy. Ale, kazdy organizm jest inny i możesz czuć się super.
 
Moje też podrosły dzieciaczki po rozmrożeniu. Przed mrożeniem zarodeczki miały po 6-8 komórek. Odmrożone zostały dzień wcześniej przed transferem. Przy transferze już wyglądały tak :
Zobacz załącznik 542433


Dzisiaj jestem już po HCG i progesteronie. HCG mam 165 :-) i progesteron 63,8 nmol/l. Także troszkę jeszcze mam podniesioną luteinę i mam sprawdzić w piątek czy ilość progesteronu będzie koło 80. Jeżeli będzie wszystko w porządku to wizyta będzie koło 11 marca :-D:-D:-D
 
Hej dziewczyny...

Kurcze dziewczyny sorki ze ja dzisiaj nie nadrobie zaleglosci tak zajelam sie dzisiaj sprzataniem, gotowaniem i pieczeniem ze zasnelam na mala drzemke i dopiero teraz sie obudzilam - kurde pewnie w nocy bedzie ciazko;-)

Prosze Was jutro o trzymanie kciukow za mnie - na 12 jade po moje malenstwo:) Fluidki tez mile widziane - odezwe sie jak wroce. Milej nocki i dozobaczenia w ciazy;-)
 
reklama
Martka, co prawda nie powiedziałam Wam "ostatecznego" DOBRANOC,
ale za to, od samego świtu, mówię Wam, głośne i wyraźne DZIEŃ DOBRY :-)

Zuzia, za Ciebie trzymam kciuki. Zabierz Maleństwo i wracajcie do domu:-D

Trzymajcie się cieplutko.
Buziole:-)


stylowi_pl_dziecko_4047505.jpg
 
Do góry