reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
cześć dziewczyny!

u mnie świeci słonko :-)

Zuzia kciuki zaciśnięte z całych sił i przesyłam Ci moje wiruski &&&&& wiruski.jpg

a dla wszystkich miłego, pięknego i słonecznego dnia :-)
 
Dzień dobry :-)

Mikimo nawet nie chce sobie wyobrażać co przeżyłaś! Z całego serca życzę żebyś już żadnych stresów nie miała!

Zuzia ja też od samego rana zaciskam kciuki &&&&&

Hmmm czy któraś robi dzisiaj betę??? wydawało mi się, że razem z Zuzią jeszcze któraś będzie potrzebowała kciuki :-) ale mogłam coś pomieszać

Beta a czy Ty posłuchałaś się dziewczyn? I poszłaś zrobić betę? Dziewczyn lepiej się słuchać! :tak: hehe jak to groźnie zabrzmiało :-) a one są takie kochane...
 
Darii a 170 km od W-wy takie ładne słonko, aż moja Alma skakała z radości chyba przez nie :-) ... ja się przejadę na betę, chce zobaczyć jak rośnie, bo do poniedziałku osiwieje do reszty
 
Gotadora to ja trzymam kciuki za duży przyrost &&&&& na pewno będzie duży! :-) A po co masz się stresować
Mam nadzieję, że słonko i u nas zaświeci :)
 
Dzień dobry

Zuzia
kciuki za transfer zaciśnięte z całych sił, za 3 godziny będziesz już w ciąży.

Gotadora na pewno przyrost będzie mega :tak:

U mnie tez słonko świeci, ale za to wiatr mocno wieje :-( Ja dzisiaj jadę w odwiedziny do koleżanki :-)



Miłego dnia dziewuszki, dużo uśmiechu na buzi :-)
 
Lawendowy Sen ja to się wczoraj dziwiłam czemu się nie odzywasz, przecież do niepodobne do Ciebie a tu się okazuje, że internet nawalił:crazy:
Powiedz jak sprawy w pracy się mają?
 
reklama
zuzia - trzymam za Ciebie ogromne i mocne kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Życzę Ci by bączek już z Tobą został na całe 9 m-cy po tej stronie brzuszka!!!!!

gotadora - u mnie też piękne słoneczko, a wczoraj było 11 stopni!! Podobno za tydzień wiosna!! Yupiiii!!! Nie mogę się doczekać. Może wtedy senność mi minie bo np. wczoraj miałam kryzys, spałam od 16 do 19, później kolacja od M i z powrotem spać do rana. Mało tego, rano nie mogłam się zwlec z łóżka. Jak niedźwiedź w zimie :-):-)

lawendowy - śliczny buziaczek!! Tobie również życzę miłego dnia!!!!!!!!!!!!
 
Do góry