reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moj maz mial hlac c05 i 07 cos takiego pamiętam. Docent powiedzial ze akurat ten hlac jest ok z kirem aa. Wiem ze kiedys na fejsie na grupie Pasnikowej jakaś dziewczyna wrzuciła tabelke wlasnie ktore hlac jest ok z kirem AA. Jesteś na tej grupie moze?
Wykryto HLA-C*01,07
HLA-C*01 i HLA-C* 07 należą do grupy C1 [emoji7]
Uratował nas [emoji3059]
 
A myślałam, ze ivi.
Ja do grupo quiron mam duze zaufanie. Rodzilam w jednym z ich szpitali. Pelna profeska.
Na ivi mnie nie stać to najlepsza klinika na świecie.....
Ale quiron nie odstaje dużo.Gonia też z cenami transfer Mrożka zdrozal 500€ .... Ja jestem zadowolona mam dzięki nim Marceline, i prowadzi mnie tam lekarz Polak którego uwielbiam .
Teraz to już przyjaciel rodziny -wujek przyjechał do nas do domu z prezentem jak się Marcys urodziła .
 
Na ivi mnie nie stać to najlepsza klinika na świecie.....
Ale quiron nie odstaje dużo.Gonia też z cenami transfer Mrożka zdrozal 500€ .... Ja jestem zadowolona mam dzięki nim Marceline, i prowadzi mnie tam lekarz Polak którego uwielbiam .
Teraz to już przyjaciel rodziny -wujek przyjechał do nas do domu z prezentem jak się Marcys urodziła .
No to sie cenią...
Ja po 3 latach za całą procedurę zaplacilam 50e wiecej. A bylam gotowa, ze podniesli ceny, a tu niespodzianka [emoji16]
Oby sie Polak postaral i teraz.[emoji110]
Ja tu nigdy na lekarza rodaka nie trafiłam.
 
reklama
Do góry