reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a co powiecie na temat robienia paznokci w ciazy ?

Zmywałam w poprzedni weekend i robiłam hybrydę :-D Co dwa tygodnie robię sobie sama. Ja bardziej bałabym się pójść w jakieś miejsce gdzie byłyby niewysterylizowane narzędzia i jeszcze bym się czymś zaraziła :szok: Dlatego z 5 lat temu zakupiłam sobie wszystko i dzialam sama. Ale ja jestem taka Zosia samosia, wole wszystko sama, nawet mąż mi podcina włosy, u fryzjera byłam trzy lata temu :-D Bo nie mam nikogo sprawdzonego i wolę się nei rozczarować. Jedynie na brwi laminację albo pudrową hennę chodzę do koleżanki, która to robi i właśnie juz nie byłam 2-mce, przydałoby się 🙈
 
reklama
Clexan hmm ja to się zastanawiam jak to będzie jak brzuch urośnie robić zastrzyk w udo bo podobno lekarze zalecają pod koniec ciąży aby nie w brzuch a w udo .
Ooo to mnie boli i szczypie po Clexanie albo Clexano podobnych zastrzykach, bo, teraz mam akurat jakiś zamiennik. Jak mąż mi robi zastrzyk z prolutexu to relaksuje się w porównaniu z Clexanem :-D I wydaje mi się, że w większości jak mam siniaki czy jakieś nawet bolące miejsce to własnie po Clexanie 🤔
 
Czy robiąc zastrzyki z clexane tez tak macie ze im bliżej pepka tym mniej boli ?? Widzialam ze niby dlon od pepka powinno się wbijać ale to dopiero bol.
 
Ogólnie zastrzyki z heparyny są najmniej urokliwe hehe szczypią, pieką ja dostaje kilkugodzinnej wysypki jeszcze. Najlepiej usiąść i ścisnąć skore tak aby była fałdką i w tą fałdkę wbijać
Czy robiąc zastrzyki z clexane tez tak macie ze im bliżej pepka tym mniej boli ?? Widzialam ze niby dlon od pepka powinno się wbijać ale to dopiero bol.
 
Czy robiąc zastrzyki z clexane tez tak macie ze im bliżej pepka tym mniej boli ?? Widzialam ze niby dlon od pepka powinno się wbijać ale to dopiero bol.

Tak? Mi po operacji w szpitalu przy samym pępku zrobiła pielęgniarka. Mąż też w okolicach robi, wiadomo, jak już siniak czy boli to trochę dalej, ale to ma aż takie znaczenie? 🤔 Dokładnie ja mam tak samo, że im bliżej tym mniej boli, dalej jakoś skóra cieńsza chyba i dlatego jest gorzej 🙈 Ale ja anty igła w przeszłości, na pobranie krwi 2 tyg się nastawiałam i nie spalam. Teraz jestem w stanie już przejść chyba przez wszystko...
 
@Czarna1985 co uwas - nic sie nie odzywasz tylko lajkujesz i tak cichutko siedzisz ;)
Hej kochana. U mnie wszystko ok. Mialam miec usg 16 listopada ale nie wytrzymam to tego czasu i w sobote jade 😁 juz sie stesknilam za malutką.
Siedze cichutko bo mamusia u mnie jest i z nia spędzam czas bo za niedlugo jedzie do domu.
A co u Ciebie? Jak brzusio? Rosnie?
 
reklama
Widziałam ten serial, ale jakoś nie miałam ochoty zaczynac, bo pandemii mam dosyć na co dzień i tych wszystkich informacji w radiu itp, bo wiadomości nie oglądam, żeby się nie nakręcać 🙈 wystarczy, że w marcu/kwietniu miałam nerwice i depresję :baffled: Ja na zrelaksowanie obejrzałam na raz 7 odcinków Emily w Paryżu, lekki i nie stresujący :-D A jaki łosoś? Można jeść w ciąży wędzonego?? 🤔
tak mama ginekolog pisze ze mozna ;) ja robie z tego serka moj ulubiony do tego troche majonezu , poszarpanego ŁOSIA ;) i koperek - m y to bardzo lubimy ;)
 
Do góry