reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Strasznie zajęta na tym zwolnieniu jesteś 😜. Ale grunt, że robisz co Ci sprawia przyjemność... 🙂
Ja wstałam z bólem gardła, a teraz jakiś paskudny kaszel zaczął mnie dusić... Słabo, biorąc pod uwagę, że od jutra zaczynam nową serię szkoleń... Mam nadzieję, że nie stracę głosu... A jak Ty się czujesz @fredka84 ?
Ja jeszcze będę dzisiaj skakać przed TV, bo mój instruktor robi home fitness (zumba) 😁
Zumba ;) Ale masz fajnie ;) Ty to niedlugo nam tu wyskoczysz ze zdjeciem w bikini i bedziesz BOSKOOOO wygladac - widac ze jestes zdeterminowana - brawo ;) No ja to taki typ jestem ze ciagle cos cuduje a ze teraz mam ograniczone ruchy ;) to i wymyslam glupoty ;)
 
Hej kochana. U mnie wszystko ok. Mialam miec usg 16 listopada ale nie wytrzymam to tego czasu i w sobote jade 😁 juz sie stesknilam za malutką.
Siedze cichutko bo mamusia u mnie jest i z nia spędzam czas bo za niedlugo jedzie do domu.
A co u Ciebie? Jak brzusio? Rosnie?
No cos tam powoli rosnie ;) Ja juz tez od poniedzialku siedze w domku i wymyslam ;) Moja młoda tez czuje sie chyba dobrze a ja ciagle apetyt mam spory ;) Kurcze dlugo u ciebie to USG - ja nie wiem jakbym tyle wytrzymala ;) Wczoraj bylam na wizycie a dzisiaj juz ze dwa razy oczywiscie poczulam niepokoj - masakra - tak bardzo bym chciala juz jakies ruchy poczuc to moze bylabym spokojniejsza -ale to chyba jeszcze dlugo co? Mi lekarz mowil ze kolo 18 - 20 tydzien.
 
A dlaczego z usg 1:400? No i super to teraz juz jestes chyba spokojniejsza?
Tak teraz już mam większy spokój, ja ogólnie od początku ciąży jestem dobrze przebadana bo już w 7tc wiedziałam jaka jest pępowina, serce, nie miałam krwiaków itp. tylko martwiłam się tymi badaniami z ryzykiem, ale profesor ocenił, że wszystko spoko, mierzył NT kilka razy, sprawdził mózg, serce, wpisał dane do programu i pokazało małe ryzyko więc już mam spokój. Dziecko też kilka dni starsze a to podobno dobrze świadczy i termin mam na 1.05 wie maluch jak się w życiu ustawić 😂
 
Ja również zazdrosze ludzia pewności że wszystko będzie dobrze. Wczoraj wieczorem spotkałam się z rodziną i przyjaciółmi i wiecie co weszło na temat dzieci... I przyjaciółki maz mówi że zna parę która stwierdza ze chce dziecko i za miesiąc test ciążowy juz pokazuje 2 kreski, żeby to jeszcze było 1 dziecko. Ale w ten sposób. Mają 2... ... Jakie to niesprawiedliwe... Jedni dochodzą do wniosku ze chcą mieć dziecko i miesiąc później są już w ciąży, a inni walczą o ciąże, o dziecko latami 😔
Niektórzy to maja na zawolanie ;) a niektórzy sa jak
 
reklama
Hej dziewczyny :) jak nocka minęła? Mi się ciągle jakieś głupoty śnią [emoji24][emoji24][emoji24] melduję że nic mnie nie boli, nie kłuje, nie dokucza. Cyckow ani brzucha nie czuję [emoji22][emoji22] zbliża się czwartek a najchętniej odwleklabym to w czasie żebym nie musiała robić robić tej bety jeszcze bo wynik będzie wiadomy [emoji22][emoji22]
Miłego dnia dla wszystkich [emoji11][emoji11][emoji11]
Głupie sny w ciazy sa od progesteronU. Ostatnio przerabialam ten temat z moja ginek bo noc przed wizyta śniło mi sie ze rękawiczek szukaliśmy z mężem dla.dzieci i jedne czarne takie malutkie wybrał...struta jechałam na wizytę
 
Do góry