reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Szukam w necie i widzę tylko ActiFolin 0,8 mg albo znalazłam 2mg, to wtedy 2 tabletki trzeba brać ? 🙈 Jutro skoczę do apteki po niego i po magnez. Bierzecie/brałyście jakieś konkretne witaminy we wczesnej ciąży? Bo ja oprócz standardowych leków biorę witaminę D i zacznę magnez i tak się właśnie zastanawiam co jeszcze ?

@maria_92 dokładnie o tym samym pomyślałam :rofl:
Ja kupiłam 4 mg, nawet nie wiedziałam że jest mniejszy. Koleżanka bierze 8 mg, ale badała poziom we krwi i lekarz jej zalecił.
Na temat witamin we wczesnej ciąży niestety nie mam nic do powiedzenia 😔
 
reklama
Szukam w necie i widzę tylko ActiFolin 0,8 mg albo znalazłam 2mg, to wtedy 2 tabletki trzeba brać ? 🙈 Jutro skoczę do apteki po niego i po magnez. Bierzecie/brałyście jakieś konkretne witaminy we wczesnej ciąży? Bo ja oprócz standardowych leków biorę witaminę D i zacznę magnez i tak się właśnie zastanawiam co jeszcze ?

@maria_92 dokładnie o tym samym pomyślałam :rofl:
nic nie biorę tylko to co lekarz zalecił, pytałam o np. magnez czy witaminy inne niż ciążowe to powiedział im mniej tym lepiej jeżeli nie ma wskazań do brania.
 
Ostatnia edycja:
Szukam w necie i widzę tylko ActiFolin 0,8 mg albo znalazłam 2mg, to wtedy 2 tabletki trzeba brać ? 🙈 Jutro skoczę do apteki po niego i po magnez. Bierzecie/brałyście jakieś konkretne witaminy we wczesnej ciąży? Bo ja oprócz standardowych leków biorę witaminę D i zacznę magnez i tak się właśnie zastanawiam co jeszcze ?

@maria_92 dokładnie o tym samym pomyślałam :rofl:
Zobacz u Pana Tabletki co poleca, ja wcinam mama dha premium plus jako ciążowe witaminy :) do tego magne b6 forte, neurovit, B12 metylowana, kwas foliowy 5mg i metylowany że swansona i masę żelaza, ale ja mam braki w morfologii i nie tylko :)
 
Laski umeram!

Od 12 wczoraj brzuch nie przestaje mnie boleć. Koszmar. I jeszcze ta nocka nieprzespana.

Oczywiście leki przeciwbólowe i rozkurczowe nic nie dają.

Jutro mam usg brzucha.

:baffled::baffled::baffled:

i te mdłości :baffled::baffled::baffled:

No co tej chłop mi dosypał do żarcia to nie wiem.


Nie pamiętam już która z was pisała że nie mogła się z kontaktować z lekarzem bez kasy dziwne bo ja do mojego lekarza mam nr tel prywatny i powiem wam że po transferze kazał robić betę w 11dniu po czyli wczoraj A on już w sobotę do mnie pisał czy mam jakiś wynik może juz😃 bardziej zniecierpliwiony niż ja 😁 zrobiłam sikańca wyszły 2 kreski i w niedzielę betę żeby Go nie trzymać tyle w niepewności 🤣🤣

fajny doktorek, super :)
 
Cześć, trochę się schodzi z nadrobieniem zaległości w czytaniu, szybko się strony zapełniają :D Ja dzisiaj pełna nadziei pojechałam na swoją pierwszą wizytę w 2dc przygotowującą do procedury, a tu niestety jak zawsze los ma dla mnie inne plany. Torbielki dwie. Więc idziemy długą procedurą :) Dostałam anty i za miesiąc wizyta :)
 
A w której klinice i u ktorego lekarza jesteś? Bo jakoś to brzmi mi znajomo
już nie w klinice a poradni przyszpitalnej od 5tygodni, ale poprzedni lekarz jak i obecna lekarka twierdzą, że jeżeli pacjentka nie ma wskazań to wystarczą witaminy dla ciężarnych, aktualnie biorę Pragnę bo ma 2rodzaje kwasu foliowego, a wyniki krwi i moczu mam podobno bardzo dobre (mimo drobnych zmian)i tak też się czuję. Bardziej postawiłam na dietę, którą zalecają np. dziennie 300gr owoców i 400gr warzyw, oczywiście nabiał, mąka pełnoziarnista i inne.
 
reklama
Cześć dziewczyny, potrzebuję pomocy, mądrych głów bo nie potrafię tego tych wyników a wizyta za dwa tyg, pomożecie ....
Z góry dziękuję, Buziakczki dla wszystkich 😘
Generalnie nic to nam nie powie bo to misi być przeliczone na te standaryzowane jednostki Mom a ja nie mam pojecia jak to się robi bo to w zależności do wieku jest
 
Do góry