reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
oooo to sobie pogadalyscie ;) Kochana a jak u was z tymi sprawami ;)?
No fajnie było sobie tak publicznie pierwszy raz pogadać o ciąży 🥰
Niestety nie używam sobie 🙈
Powiem Ci że mój by bardzo chciał 😀 Ale ostatnio prawie codziennie kuje mnie w okolicy jajnika i w macicy i nie odważę się ,poczekam jeszcze 😜
Trochę się czuje jak dziewica 😂 tyle miesięcy😂😂
 
Ja dzisiaj w końcu u fryzjera byłam 😀
Tyle na to czekałam 😜Od razu lepsze samopoczucie 🥰bo ta moja córa urodę zabiera na potęgę😀
Co najlepsze fryzjerka też Klaudia też jest w ciąży,ma ten sam termin w tym samym szpitalu i też dziewczynka 🎀
Super 😊. Co robiłaś z włoskami? Wiesz, że ja ciekawska 😜. I teraz kurde nie zasnę 😜
 
No cóż, że mnie taki mały sprzedawczyk jest 😜.
A Ty mysza na spokojnie sobie działaj i powolutku zbieraj pieniążki 😘. Niestety, czasami nie przeskoczymy niektórych tematów, tak szybko jak byśmy chciały 🙁. Pieniądze i ich brak to bardzo poważna sprawa i czasem choćby skały srały to się ich spod ziemi nie wyciągnie 🙁. Fajnie, że próbujesz z tym szyciem - zawsze to będzie jakiś grosik więcej do spełnienia marzeń 😘
Mi też brakuje rozmów o pierdołach, nawet dziś @bazylia128 o tym pisała 😘. A jeśli chcesz czegos o 💩, to w niedzielę miałam małą jelitowkę i złapało mnie na grzybach. Całe szczęście ja nie Bazylia i miałam papier w kieszeni 😂. No i trochę ponawozilam runo leśne 😜
U nas grzybów jak na lekarstwo
 
Super 😊. Co robiłaś z włoskami? Wiesz, że ja ciekawska 😜. I teraz kurde nie zasnę 😜
A ja ostatnio też się dopchalam do fryzjera i też podcielam 15cm .....a pani fryzjerka mnie okrzyczala że nie niewolno mi że tak mi ładnie a ja potrzebowałam bo były tak zniszczone końcówki ..... A po tej odżywce to szybko rosną.... Wogole to mam nową też do stymulacji wzrostu z natury 400ml i świetnie pachnie zawiera kambucze
 
reklama
Do góry