reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już w domu. Pęcherzyków mam duuużo, ale doktor nie sprecyzowal dokładnie ile. Są na obu jajnikach, ale jeszcze malutkie. Kazał zmniejszyć dawkę menopuru z 200 na 150 i od jutra dokładam orgalutran. W środę i w piątek kolejny podgląd, więc możesz mnie @Evela.6 wpisać w kalendarz, za co z góry dziękuję😚
Wstępnie punkcję planujemy na poniedziałek ale ostatecznie lekarz zdecyduje na piątkowej wizycie.
Kazał zrobić dzisiaj estradiol i właśnie odebrałam wynik 2204. To ok?
 
reklama
Ja już w domu. Pęcherzyków mam duuużo, ale doktor nie sprecyzowal dokładnie ile. Są na obu jajnikach, ale jeszcze malutkie. Kazał zmniejszyć dawkę menopuru z 200 na 150 i od jutra dokładam orgalutran. W środę i w piątek kolejny podgląd, więc możesz mnie @Evela.6 wpisać w kalendarz, za co z góry dziękuję😚
Wstępnie punkcję planujemy na poniedziałek ale ostatecznie lekarz zdecyduje na piątkowej wizycie.
Kazał zrobić dzisiaj estradiol i właśnie odebrałam wynik 2204. To ok?
To super wieści :) Ja tez w środę drugi podgląd i zmniejszam dawkę diphereline a zwiekszam pergoveris czyli podejrzewam ze te same leki co ty tylko inne nazwy :) ja narazie tylko 8 pęcherzyków mam nadzieje że coś jeszcze się pojawi bo z lewej strony nic :/ Trzymam kciuki :) Daj znać co ci w środę powiedzą.
 
jestem juz po usg u dr Kozarzewski w Gameta - bardzo dobry specjalista. Dzisiejszy dzien przyniosl mi troche pocieszenie ;) Na USG wszystko wyglada pieknie, wszystkie parametry, zmierzyl nawet dlugosc kosci udowej, wargi i podniebienia bo podobno dzieci chore genetycznie maja rozstrzep - po USG powiedzial ze nie widzi kompletnie nic co moglo by go zaniepokoic. Odebralam raport z pappa i skierowanie na amnio. Ryzyko mi wyliczyl genetyk z Salve na 1:59. W gameta profesor powiedzial ze nie wie na jakiej podstawie wyliczyl az tak duze ryzyko bo tylko jeden z markerow jest podwyzszony ta beta hcg norma 2,5 u mnie jest 3,8 ALE za to bialko jest w normie norma powyzej 0,5 u mnie 0.9 . Podobno przy ZD beta jest wysoka a bialko niskie wiec u mnie tez sie to nie zgadza. Poza tym na raporcie w ryzyko mam wliczone LECZENIE NIEPLODNOSCI. Profesor powiedzial ze nie ma czegos takiego jak takie wyliczenia i jakim prawem on mi to wogole wyliczyl. @bazylia128 on tez mi powiedzial ze bardzo duza role odegral moj wiek bo gdyby zamienil ten wynik na 26 lat to wygladalo by to zupelnie innaczej. Na koniec powiedzial ze nie wyobraza sobie innego wyniku jak prawidlowy. Zrobilam oczywiscie SANCO. Powiedzial zeby absolutnie nie robic amniopunkcji przy takich wynikach. Jak mi wyjasnil jakie sa powiklania anwet ryzyko poronienia to wlos mi na glowie stanal. Oczywsicie jesli sanco wyjdzie zle to dopiero wtedy amniopunkcja. Wyniki mam miec najprawdopodobniej do piatku. Podobno na podwyzszona bete moga wskazywac tez inne czynniki a nie od razu T21. Dzisiaj zobaczylam swiatelko w tunelu - dziecko dosc ruchliwe, do wynikow i tak bede sie bardzo denerwowac ale DZISIAJ ZACZELAM SIE USMIECHAC ;) I plakac tez ze wzruszenia ;)
no i cudnie. Tez mysle ze nie warto od razu amino robic,bo bezpieczne to tez zawsze nie jest.Warto za to zawsze drugie i trzecie zdanie miec.Bedzie dobrze;)
 
Ja już w domu. Pęcherzyków mam duuużo, ale doktor nie sprecyzowal dokładnie ile. Są na obu jajnikach, ale jeszcze malutkie. Kazał zmniejszyć dawkę menopuru z 200 na 150 i od jutra dokładam orgalutran. W środę i w piątek kolejny podgląd, więc możesz mnie @Evela.6 wpisać w kalendarz, za co z góry dziękuję[emoji9]
Wstępnie punkcję planujemy na poniedziałek ale ostatecznie lekarz zdecyduje na piątkowej wizycie.
Kazał zrobić dzisiaj estradiol i właśnie odebrałam wynik 2204. To ok?
Pięknie ale coś mi to wygląda na to że będzie hiperka bo estradiol w kosmos
 
To super wieści :) Ja tez w środę drugi podgląd i zmniejszam dawkę diphereline a zwiekszam pergoveris czyli podejrzewam ze te same leki co ty tylko inne nazwy :) ja narazie tylko 8 pęcherzyków mam nadzieje że coś jeszcze się pojawi bo z lewej strony nic :/ Trzymam kciuki :) Daj znać co ci w środę powiedzą.
U Ciebie mogą się jeszcze rozkręcić, pewnie dlatego lekarz zalecił zmianę dawki. Ale 8 to też nieźle👍 będę czekać na wieści od Ciebie w środę😊
 
Moj horoskop na dzis 🤣🤣🤣🤣🤣

Horoskop dzienny – Lew
Przygotuj się na szok spowodowany pewnym nieoczekiwanym zdarzeniem. Zmiany, jakie ono spowoduje, mogą się okazać zarówno pozytywne, jak i negatywne. Wiele zależy od tego, jak dobrze przemyślisz swoje decyzje. Choć prawdopodobnie utracisz coś, czego nigdy już nie odzyskasz, postaraj się myśleć pozytywnie, ponieważ i tak nie będziesz mieć wpływu na nadchodzące wydarzenia.
 
Pięknie ale coś mi to wygląda na to że będzie hiperka bo estradiol w kosmos
Estradiol w kosmos to jest 6000 i wiecej ,ten mysle jest przyzwoity na pare pieknych pecherzykow.😘

Kurczę, no mam nadzieję, że nie będzie hiperki jednak😱 zobaczę, co mi powie lekarz w środę i jak zinterpretuje ten wynik. Ja póki co jestem dobrej myśli😊
 
reklama
Do góry